Şimdi de bilişimin yıldızları yarışıyor

Melih Bayram Dede’nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic’te bu hafta, farklı web projelerinin daha iyi tanıtılması ve e-dönüşüme olan ilginin artmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması konu ediliyor.

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Günizi, Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’yla ilgili merak edilenleri TechnoLogic’te anlatıyor.

TechnoLogic’te haftanın haberlerinde ise, Google’la tek başına rekabet edemeyen Microsoft’un şimdi de Yahoo ile işbirliği yapması, Webrazzi’nin Mobil İnternet Kullanımı Araştırması ile ilgili detaylar ve iPhone satışlarının Apple’ın karını yüzde 15 artırması var.

Haftanın sitelerinde ise, yedek subay sınavına giren adaylara yol gösteren Askeroldum ve denizci sözlüğü oluşturma hedefiyle yola çıkan DenizSözlük tanıtılıyor.

TechnoLogic’in oyun bölümünde, bizi uzayın derinlikliklerine doğru eğlenceli bir yolculuğa çıkaran Spore Galactic Adventures ile ilgili detaylar var.

TechnoLogic’in ürün inceleme bölümünde ise, TeknoSA Etiler mağazasından üç yeni dijital oyuncak hakkında bilgi veriliyor.

TECHNOLOGIC CUMARTESİ 15.25’TE TVNET’TE!..

Programla ilgili bilgi ve geçmiş bölümler için: http://www.techno-logic.tv/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir