Shadow

Sigarayı konuşmaya davetlisiniz

Sigara bağımlılığını her yönü ile ele almayı hedefleyen interaktif tartışma platformu www.sigarayason.com açıldı. Sigara içen-içmeyen herkesin, sigara ve sigara bağımlılığı konusunda fikirlerini ortaya koyabileceği ve bu konuyu sorgulayabileceği sitenin sloganı, sigarayı bırakanların kendileri ve sevdikleri için yeni bir hayata başlamış olacakları mesajını veren ‘Sigaraya Son Hayata Merhaba’.

Blogların hızla yaygınlaştığı günümüzde geleceğin medyasının ilk örneklerinden biri olan, amatör ve profesyonel yazarları bir araya getiren blog sitesi Onpunto.com’un altında Pfizer Türkiye’nin de desteği ile açılan Sigarayason.com’da kişiler, ‘sigara’ hakkındaki düşüncelerini kişisel bloglarında istedikleri gibi yazabilecek ve başkalarının bloglarında yazılan yazılara ekleme ve yorum yapabilecekler.

Sitede ziyaretçilere ayrıca, sigara ile ilgili medyada yer alan haberleri tartışabilmek, açılan tartışma forumlarına, anketlere ve ilginç yarışmalara katılabilmek gibi birçok interaktif ortam sunuluyor. İlerleyen dönemlerde çok daha hareketli aktiviteleri ve ilginç yarışmaları ziyaretçileriyle buluşturacak olan site, ‘sigara’ ile ilgili başlı başına bir mecra olma niteliği taşıyor.

www.sigarayason.com, Onpunto.com yöneticisi Yurtsan Atakan, ‘Makina’ programından tanıdığımız Gürgen Öz ve İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu’nun katıldığı bir toplantıyla duyuruldu.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Facebook'a mı inanıyorsunuz bana mı? (Ya da görev değişikliği hk. bilgilendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir