Shadow

SEO Hocası’ndan teknolojik vaazlar

seohocası.com, arama motoru optimizasyonunda uzmanlaşmış, arama motorlarında ön sıralarda yer almak isteyenlere önemli bilgiler veren bir blog.
Bir web sitesi ya da blog açmak yetmiyor. Sitenize yeni ziyaretçiler kazanmak için, Google gibi arama motorlarında yapılan aramalarda ön sıralarda yer almak çok önemli.
Arama motorlarında sitenizden sayfaların da ön sıralarda çıkması için, sitenizde bazı düzenlemeler yapmanız gerekiyor. Buna SEO yani arama motoru optimizasyonu deniliyor.
seohocası.com’da, sitelerinin arama motorlarındaki sıralamalarını takip etmek, SEO açısından eksikliklerini görmek ve bunların nasıl giderileceğine ilişkin testler yer alıyor.
Arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak için yapılacak düzenlemelerle ilgili makalelerin yer aldığı seohocası.com’da, konuyla ilgili tartışmalar için bir de forum bulunuyor.
Eğer web tasarımıyla ilgileniyorsanız, site tasarlarken arama motorlarında üst sıralarda yer almak için dikkat etmeniz gerekenleri öğrenmek için seohocası.com’a başvurmalısınız.
http://www.seohocasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir