Shadow

Seçerken nelere dikkat edeyim?

Secerken.com, restoranlardan üniversitelere, hastanelerden otellere kadar her türlü mekânın tanıtıldığı ve ziyaretçiler tarafından yorumlandığı bir proje.
Secerken.com ile gitmek istediğiniz yerler hakkında fikir edinirken, daha önce bulunduğunuz mekânlar hakkındaki görüşlerinizi paylaşma imkânı da bulabiliyorsunuz.
Tüketicilere kendi yorumlarını paylaşım imkânı veren secerken.com; firmalara da bilgilerini yayınlayabilecekleri, kampanyalarını duyurabilecekleri bir platform sunuyor.
Firmalar isterlerse Secerken.com’la işbirliğine giderek, mekânlarıyla ilgili video ve fotoğrafları da siteye yükleyebilir, kamuoyu ile etkili iletişim temellerini atabilir.
İnternet kullanıcılarının, mekânlar hakkında yaptığı yorumlar, o mekanın kalite ve hizmetteki başarısı açısından ölçü kabul ediliyor. Yeni müşteriler açısından da gösterge niteliği taşıyor.
Eğer siz de restoran, cafe, otel gibi yeni mekanlar arıyor, ya da müdavimi olduğunuz mekanlar hakkındaki deneyimlerinizi paylaşmak istiyorsanız secerken.com’a göz atabilirsiniz.
http://secerken.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir