Savaş sadece oyunlarda kalsın!

Battlefield Heroes’un deneme sürümünde bizi pek çok yenilik bekliyor. Oyunda Soldier, Gunner ve Commando olmak üzere üç farklı sınıf askerler karşımıza çıkıyor.
Oyunda Amerikan ya da Alman ordusundan birini seçiyor ve kontrol edeceğimiz sınıfı seçiyoruz. Yöneteceğimiz asker grubunu seçtikten sonra zorlu görevimize çıkabiliriz.
Dilerseki göreve çıkmadan önce emrimizdeki orduyu savaşa hazırlayabiliyor ve farklı askeri eğitimlerden geçirebiliyoruz. Eğitimli bir orduyla savaşmak başarı için tabi oldukça önemli.
Savaş sırasında ağır makineli silahlar, tanklar, kara taşıtlarıyla uçak gibi havadan saldırı araçları kullanabiliyor; bu silahlarla düşmanlarımıza mağlup etmeye çalışıyoruz.
Bunun için öncelikle harita üzerinden gözümüze kestirdiğimiz stratejik bölgeleri ele geçirmek için iyi bir plan yapmak ve bu planı başarılı bir şekilde hayata geçirmek zorundayız.
Kısacası Battlefield Heroes, savaş oyunu sevenleri tatmin edecek başarılı bir oyun olarak gelmeye hazırlanıyor. Tabi biz uyarımızı yapalım; savaş sadece oyunlarda kalsın!
http://www.battlefield-heroes.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir