Shadow

Satışta tsunami etkisi yaratmak mümkün mü?

Dijital pazarlama ve e-ticaret konularında şirketlere danışmanlık yapan, seminerler ve eğitimler veren Anıl Altaş’ın E-ticaret: Satışta Tsunami Etkisi isimli kitabı MediaCat/Digitalage tarafından yayımlandı.

Anıl Altaş kitabında internet üzerinden satış yapan şirketlerin başarı hikayelerine yer veriyor ve bu alanda başarılı olmanın sırlarını anlatıyor.

Anıl Altaş kitabında şirketlerin internet sayesinde satış yapmaya nasıl başlarım ve yeni oluşan satış hacmini nasıl arttırırım gibi temel sorulara yanıtlar veriyor.

Temelde, herkesin kullanacağı çözümler birbirine benzer olmasına rağmen, sadece koşulacak hedefe ve ellerindeki bütçeye bağlı olarak, ürün ve hizmetlerine özel, tablet çözümler sunan kitap, sadece eticaret yapanlar için değil, eticaret ve internette etkin satış yaparak paralel kariyer geliştirmek isteyenler için de özel bir rehber niteliğinde.

İnternetten etkin satış yapmak, sosyal medyayı e-ticaretle birleştirmek ve mobil ticaretle gelen yenilikleri görmek isteyen herkes için ideal bir e-ticaret rehberi olan kitap şu sorulara yanıt veriyor.

E-ticaret nedir, e-ticaret yapan herkesin bilmesi gereken genel pazar bilgileri nelerdir, e-ticaret çeşitleri ve internetle gelişen e-ticaret tabanlı yeni iş modelleri hangileridir? Kitapta ayrıca Türkiye’deki e-ticaretin kısa tarihçesini de bulabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  1 Mayıs'ta Taksim'e çıkma krizi çözüldü!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir