Satılık reklamcı!

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com üzerinde yaşanan ilginç açık arttırmalara bir yenisi daha eklendi! 1982 Giresun doğumlu Adil Zehra adlı GittiGidiyor.com kullanıcısı, reklam dünyasının ünlü ismi Ali Taran’a ulaşmak için yaratıcı fikirlerini satışa çıkardı.

İyi ve yaratıcı bir reklamcı olmanın ilk adımını Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com üzerinde atan Adil Zehra, kurduğu ‘Ali Taran Beni İşe Al’ adlı blogu aracılığıyla 1 Şubat’tan itibaren her gün yeni bir fikrini okuyucularıyla paylaşıyor.

Reklamcı olmak isteyen Adil Zehra adlı genç, ATCW Reklam Ajansı Başkanı Ali Taran’a ulaşmak için GittiGidiyor.com’u seçti. ‘Ali Taran Beni İşe Al’ adında bir blog açan ve bu platform üzerinde her gün yaratıcı bir fikrini sunan GittiGidiyor.com kullanıcısı, “Bu fikirler bazen bir reklam metni ya da senaryosu, bazen belirli bir ürün ya da marka için pazarlama stratejisi, bazen reklamcılıkla ilgili farklı bir bakış açısı, bazen de yeni bir iş fikri olarak karşınıza çıkacak” diyor.

Reklam tutkusunu GittiGidiyor.com aracılığıyla Ali Taran ile paylaşan Adil Zehra, ünlü reklamcının kendisini keşfetmesini bekliyor.
Eğer siz de bu yaratıcı reklamcı adayının fikirlerini merak ediyor ya da satın almak istiyorsanız, http://alitaranbeniiseal.blogspot.com ya da
http://arama.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=15580569 adreslerine tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir