Shadow

Saniyede 60 kare çekiyor

Dünyanın en hızlı dijital fotoğraf makinesi olan ve saniyede 60 kare fotoğraf çekebilen Casio Exilim serisinden EX-F1 artık Türkiye’de. Casio EX-F1, 6 megapixel görüntü kalitesi, yüksek zoom objektifi ve Full HD video kaydı ile de öne çıkıyor.

Casio EX-F1’in 6 megapixel görüntü kalitesi, saniyede 60 kare fotoğraf çekme hızı ve sensör hareketli görüntü sabitleme özelliği ile spor ve doğa fotoğrafçılarının vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday.

Ürünün 35-420mm (35mm eşdeğer) 12x zoom lensi ise yavrularını besleyen bir kuşun kanat çırpışlarını bile en net şekilde fotoğraflamanıza olanak sağlıyor.

Casio EX- F1, sadece gelişmiş video kameralarda bulunan Full-HD (1920 x 1080 piksel) görüntü kaydı yapabilme özelliğine de sahip. Ürün, saniyede 60 kare hızında Full-HD çözünürlükte görüntü kaydı yapabiliyor. Üstelik çekilen görüntüler HDMI kablosu ile doğrudan televizyona aktarılabiliyor.

Kullanıcılara 300, 600 ve 1200 kare/saniye video çekim seçeneği sunan EX-F1, saniyede 1200 kare video çekim özelliği ile makine, gözün yakalayabileceğinden çok daha hızlı hareketleri kaydedebiliyor.

Aynı zamanda VGA eşdeğeri (640×480) AVI formatında 300 kare/saniye video çekim hızına ulaşan makine, bu özelliği ile daha önce sadece profesyonel video kameraların özelliği olarak bilinen ‘ultra yavaş’ film çekimlerini yapabiliyor.

Casio Exilim Bayileri ile teknomarketlerde bulabileceğiniz Casio EX-F1,Türkiye’de KDV dahil 1.599 YTL’den satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir