Shadow

Saniyede 3.5 kare çekiyor!

Dünya dijital fotoğraf piyasasında 6 yıldır liderlik koltuğunda oturan Canon, ünlü EOS serisine eklediği yeni bir ürünle, yine ses getireceğe benziyor.

Canon, üstün özellikli EOS serisine yaptığı 20 yıllık yatırımın meyvesini toplamayı umduğu yeni EOS 450 D-SLR ürününü piyasaya sundu. Profesyonel EOS’1 serisinde kanıtlanmış çarpıcı özellilerini içerisinde barındıran EOS 450D, 13 özel fonksiyonuyla fotoğrafa gönül verenlere stillerine göre özelleştirme fırsatı veriyor.

Canon’un piyasaya yeni sürdüğü EOS 450D SLR fotoğraf makinesi, 12.2 megapiksellik çözünürlüğü, EOS Entegre Temizleme Sistemi, Canlı Ön İzleme (Live View) modlu 3.0 inç LCD ekranı ve yeni 9 noktalı odaklanma sistemiyle kullanıcılarına piyasadaki en iyi görüntü kalitesini sunuyor.

AÇILIŞ HIZI 0.1 SANİYE

EOS 450D; Speedlite flaş birimlerinin kamera LCD ekranından doğrudan kontrol edilmesi gibi özelliklerin kullanılmasını sağlayan DIGIC III görüntü işlemcisi ve yeniden tasarlanmış menü sistemi gibi, Canon’un profesyonel EOS’1 seri kameralarında kanıtlanmış özellikleri barındırıyor. 13 özel fonksiyon ise fotoğrafçıların kameralarını çekim stillerine göre özelleştirebilmelerini sağlıyor. DIGIC III işlemci 0.1 saniye gibi hızlı açılış süresiyle birlikte mükemmel görüntü oluşturma ve hızlı tepki süresi sunarken, saniyede 3.5 kare çekim hızı elde ediliyor.

Dijitale karşı koyamadı

Bir zamanlar paparazzileri peşinden koşturan dünyaca ünlü top model Helena Christensen, kendini ‘çocukluk aşkı’ fotoğrafçılığa adadı. Christensen son günlerde, ‘enstantanelerin ötesine gitmek isteyenler için ideal bir dijital SLR’ olan Canon EOS 450D ile yaratıcı fotoğraflara imza atıyor. Uzun yıllarca filmli SLR makine kullandıktan sonra dijital fotoğraf makinesine geçmemek için direnen; ancak kullanım rahatlığı, yüksek kalitesi ve hafifliği nedeniyle daha fazla karşı koyamayan Helena Christensen, son günlerde Canon’un piyasaya yeni süreceği EOS 450D fotoğraf makinesini elinden düşürmüyor.

İşte EOS 450D’nin teknik özellikleri:

  • 12.2 Megapiksel CMOS sensörü
  • Canon’un EOS Entegre Temizlik Sistemi
  • Saniyede 3.5 kare fotoğraf çekimi
  • Live View (Canlı önizleme) çekim modlu 3.0″ LCD
  • f/2.8 çapraz tip merkez odaklı 9-noktalı geniş alan AF sistemi
  • Picture Style görüntü işleme parametreleri
  • DIGIC III görüntü işlemcisi
  • Dijital Fotoğraf Profesyonel RAW işleme yazılımı
  • Kompakt ve hafif gövde
  • Tüm Canon EF ve EF-S objektifleri ve EX serisi Speedlite ile tam uyumluluk.
Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir