Shadow

Sanal Pos ile tanışın!

Sanal Pos

Pos cihazlarına artık herkesin aşina olduğunu düşünebiliriz. Kredi kartınız ya da banka kartınız ile alışveriş yaparken kullanılan bu cihazlar artık dijital ortamda da var. İnternette kullanılan ve sanal alışverişlerde geçerli olan sanal pos ile kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapılabiliyor. Reel alışverişlerde kredi kartınızı pos cihazından geçirmeniz bilgilerin alınması için yeterli olurken sanal posta da kartınızın üzerindeki bilgileri ilgili ekrana yazmanız gerekiyor. Bu sayede ödemenin hızlı ve kolay biçimde yapılması mümkün olabiliyor.

E-ticarette en çok kullanılan ödeme yöntemi sanal postur. Ülkemizde sanal pos ile yapılan alışveriş hacminin her yıl arttığını belirtmek mümkün. Dolayısıyla sanal pos da her geçen gün daha fazla kullanılıyor. En güncel verilere bakıldığında her 5 kredi kartından 2’sinin internetten alışverişlerde kullanıldığı da ortaya çıkıyor. Tüm bunlar sanal posun önemini ve gerekliliğini net bir şekilde ortaya koyuyor.

 

Sanal Pos

Firmalar İçin Sanal Pos Uygulaması

Sanal posun firmalar için farklı bir süreç olduğunu belirtmek gerekir. Öncelikle firmaların bu hizmeti kimden alacaklarına karar vermeleri gerekir. Aracı firmalar ve bankalar arasından bir seçim yapmak zorunda olan firmalar bankalara tek tek başvuru yapmak istemiyor.

Bu nedenle aracı firmalardan sanal pos hizmeti almak firmalar için daha cazip bir seçeneğe dönüşebiliyor. Ayrıca bankalara başvuru yapıldıktan sonra kuruluma kadar geçen sürenin de bir hayli uzun olduğunu belirtebiliriz.

Firmalar sadece tek bir banka ile anlaşma yapmak da istemiyor. Çünkü kendi müşterilerine daha faza sayıda ödeme seçeneği sunmaları gerekiyor. Firmalara her açıdan kolaylık sunan aracı firmaların bu hizmette daha fazla tercih edilmesinin nedenleri arasında ödeme seçeneği sunabilmek de var.

 

sanal pos

Bu hizmeti almak için sıklıkla başvurulan firmalar arasında iyzico da bulunuyor. Başvuru yapıldıktan sonra sadece 24 saat içerisinde ödeme almaya başlamak online satış yapan firmalar için elbette çok cazip bir hal kazanıyor.

İlginizi çekebilir:  HWM BlackBox'a 'melek' eli değdi

Sitelerin tüm alt yapıları için en hızlı entegrasyon sürecini sunuyor olmasını da göz ardı etmemek lazım. Online satışa başlamak için çok uzun süre bekleyerek zaman kaybetmek yerine iyzico gibi aktif bir şekilde sanal posu kullanmayı sağlayan firmaları tercih etmek elbette daha akılcı! Bu arada firmanın web adresinde oldukça detaylı bilgi bulunuyor. Online başvuru da firmanın internet sitesi üzerinden yapılabiliyor.

TCL 10 TABMAX tablet bilgisayar incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir