Shadow

Samsung Galaxy Tab 7.7 ve Galaxy Nexus Türkiye’ye geliyor

Samsung’un Super AMOLED Plus ekranlı taşınabilir tablet bilgisayarı Galaxy Tab 7.7 (P6800) ve Galaxy Nexus, çok yakında Türkiye’de ilk kez Avea ile tüketiciye ulaşacak.

Galaxy Tab 7.7, yalnızca 7.9 milimetre inceliği ve hafifliği ile bugün pazarda mevcut olan en ince, en hafif ve en kolay taşınabilir Android Honeycomb işletim sistemli tablet olma özelliğine sahip.

Super AMOLED Plus ekrana sahip ilk tablet olan Galaxy Tab 7.7; Avealılara, sektörün en iyi ve parlak ekran teknolojisini vaad ediyor.

Galaxy Tab 7.7 daha hızlı veri indirme için HSPA+ 21 Mbps ağ özelliğine sahip. Cihaz, internetten hızlı indirme, kesintisiz çoklu görev ve üstün multimedya performansı için 1.4 GHz çift çekirdekli uygulama işlemcisi ile çalışıyor.

Samsung tarafından 2011’in son çeyreğinde dünya lansmanı yapılan ve kısa sürede dünya çapında 1 milyon satan Galaxy Nexus da, Türkiye’de Avea tarafından satışa sunulacak.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip ilk cihaz olaran Galaxy Nexus, 8.9 milimetre inceliği ve 4.65 inç’lik HD Super AMOLED ekran özellikleri ile dikkat çekiyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Devlet, operatörlerden aldığını operatörlere geri verecek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir