Shadow

Samsung Galaxy Tab 10.1, Dell Streak 5-7 ve HTC Flyer Turkcell’de

Motorola Xoom’un Türk Telekom kanalıyla Türkiye’ye girmesinin ardından Turkcell de üç yeni tabletle rekabete ortak oldu. Detaylara geçmeden Turkcell’in Android platformunu kullanan tablet bilgisayar geliştirme çalışmaları olduğunu da not olarak iletelim.

Dünyanın en ince tableti Samsung Galaxy Tab 10.1 başta olmak üzere her boyutta, en iyi tablet alternatifleri, en avantajlı internet paketleriyle Turkcell’de satışa çıkıyor.

Samsung’un 10.1 inçlik Galaxy’nin yanında 5 inç ekranlı Dell Streak 5 ve 7 inç ekranlı HTC Flyer da Ağustos ayında Turkcell müşterileriyle buluşuyor.

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1

1.0 GHz Çift Çekirdek işlemcisiyle yalnızca 565 gram ağırlığındaki Samsung Galaxy Tab 10.1, sözleşmeli olarak her ay, 250 MB interneti ile ayda sadece 75 TL’ye alınabilecek. Ayrıca dileyen müşteriler 1 GB ve 4 GB’lık internet paketi seçenekleriyle de  Samsung Galaxy Tab 10.1’e sahip olabilecekler. Galaxy Tab ile tablet dünyasına yeni bir boyut getiren Samsung, cihazın 10.1 inçlik yeni versiyonunda aynı zamanda, Android işletim sisteminin son sürümü (Honeycomb 3.1) ile Adobe Flash desteği ve Full HD özelliği de sunuyor.

HTC FLYER

Tüm dünyada büyük ilgi gören HTCFlyer , not almaya, çizim yapmaya, hatta gerektiğinde dijital dokümanları imzalamaya olanak sağlayan bir kaleme sahip. Turkcell 3G kalitesi ve hızıyla, üstelik en avantajlı fiyatlarla müşterisine sunulacak olan HTC Flyer, Turkcell İletişim Merkezleri’nden 24 ay sözleşmeli olarak her ay 250 MB interneti ile ayda sadece 75 TL’ye alınabilecek. 10 Ağustos’ta başlayacak kampanyada dileyen aboneler, HTC Flyer’a 1 GB ve 4 GB’lık internet paketi seçenekleriyle de sahip olabilecekler.

DELL STEAK

Dell Streak 5,  1 Ghz’lik işlemcisi ve 5 inç’lik ekranı ile uygulamalar üzerinde oldukça yüksek bir performansa sahip. Aynı zamanda 5Mp’lik kamerasıyla yüksek kalitede fotograf çekme, konuşma ve SMS alıp gönderme özellikleri ile de oldukça kullanışlı. 10 Ağustos’ta başlayacak  kampanyda 24 ay sözleşmeli olarak, her ay 250 MB interneti ile ayda sadece  43 TL’ye sunulan Dell Streak 5’in yine Turkcell avantajlarıyla 1 GB ve 4 GB’lık internet paketi seçenekleri de mevcut.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  TV+ desteğiyle bilim dolu bir gün

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir