Shadow

Salesforce Türkiye Yetkili İş Ortağı Veri Cloud

Salesforce Türkiye

İlerleyen yazılım ve teknoloji kolaylıkları sayesinde, özellikle büyük şirketler büyük kolaylıklar elde etmektedir. Ülkemizde bulunan birçok yazılım firması, yurtdışı partnerleri aracılığıyla ülkemize büyük ve oldukça önem taşıyan yenilikler getirmekteler.

Salesforce Türkiye Yetkili İş Ortağı Veri Cloud

VeriCloud Türkiye’de yaklaşık 10 yıldır hizmette ve yenilikçi donanımlara sahip bir global şirkettir. İlk olarak CRM ve benzeri uygulamaları Türkiye’de bulunan girişimcilere sunarak, bu alanda yurdumuzda ilkleri başarmıştır. Global Salesforce şirketinin Türkiye aracı kurumu olan Veri Cloud hizmet vermeye başladığından, günümüze kadar sayısız işletmeye ulaşmayı başarmıştır. Öncelikli olarak büyük ve küçük tüm işletmelere uygulama, proje geliştirme, entegrasyon ve farklı alanlarda profesyonel hizmet destek sunmaktadır. Kullanıcı portföyünü her geçen gün daha yüksek seviyelere ulaştırmayı hedefleyen firma, özellikle CRM alanında lider olmayı kendine hedef olarak benimsemiştir.

Salesforce şirketlere ne hizmeti sunuyor?

Salesforce CRM markasının ürünlerini, yerli kullanıcılarına süren Veri.Cloud tamamen çağımızın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, girişimlerini sürdürmektedir. Bu markanın üretmiş olduğu tüm projeleri ülkemiz kullanıcılarına sunarak, bir nevi dijital servis sağlayıcısı konumundadır. İlk olarak Appexchange hakkında gerekli olan bilgi ve uzmanlığa sahip bir profesyonel çalışan kadrosuna sahiptir. En önemli konulardan olan destek masası sayesinde, satış öncesi ve sonrası için, 7/24 uzman ekip her an hizmet vermektedir. Bu sayede tüm ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilir ve çevrenize referans olabilirsiniz. Sistemin ana görevi, ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri sadece bir nokta üzerinden karşılayabilirsiniz, zamandan ve maddi tasarruf sağlayabilirsiniz.

Verdi Cloud aracılığıyla ne yapabilirsiniz?

Çağa ayak uydurmak ve işletmenizi bulunduğu konumdan daha yükseğe taşıyabilmek için kesinlikle yazılım gereksinimlere önem vermelisiniz. Öncelikle dijital pazarlama gereçleri sayesinde sosyal medya başta olmak üzere birçok platformlar üzerinden, işletme hesaplarınıza etkileşim sağlayan tüm son kullanıcıları tespit edebilir ve bu doğrultuda operasyonlarınızı sürdürebilirsiniz. Bu markanın ürünleri arasında yer alan otomasyon yazılımı kesinlikle işlerinizi kolaylaştıracak ve yüksek verilerinizi kolayca güvence altına alabileceksiniz. Otomasyon aracılığıyla tüm verilerinizi bulut sistemine depolayarak kayıtlanmasını sağlayabilir, gerekli olduğunda veri akışı sağlayabilirsiniz. Veri.cloud hakkında detaylı bilgi almak için veri.cloud üzerinden iletişimde bulunabilirsiniz.

Celly BH Stereo boyun askılı kablosuz kulaklık incelemesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir