Shadow

Rusların ulusal kahramanı Natasha

ABD, Rusya ve Japonya’nın gelişmiş tüm silahların kullanıldığı bir savaşta karşı karşıya gelmelerini konu alan Gerçek zamanlı strateji oyunu ‘Command & Conquer: Red Alert 3’ daha önceki sürümlere oranla kalite çıtasını yükselten bir yapım olarak karşımızda.
Dünya devlerinin çetin bir mücadele içerisinde karşı karşıya geldiği bu oyunda, Rusya, Amerika-AB ve Japonya olmak üzere savaşan üç farklı taraf var.
Oyunda, tüm savaşan ulusların tipik özelliklerini net bir şekilde görebiliyoruz. Oyunda Rusların füze sistemlerinde ve denizaltı savaşındaki becerisi dikkat çekiyor.
Sniper olarak karşımıza çıkan oyunun Rus kahramanı Natasha, savaştaki başarısı ve attığını vurmasıyla oyunseverlerin gözdelerinden biri olmaya aday.
Red Alert 3’te, kuvvetlerimizi yönetirken, uydu teknolojisi ve lazer silahlarından yararlanabilir, hava kuvvetlerinin tüm etkinliğini düşmanlarımızın üzerinde kullanabiliriz.
Kuvvetlerimiz sadece savaşmıyor. Madenler toplayarak, rafinerilere nakletmek gibi bir görevi de var. Petrol için savaşların çıkarıldığı günümüzde, oyun bu temadan da yoksun kalmıyor!
http://www.redalert3.com

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  'Plazma TV'lerin yasaklanması söz konusu değil!'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir