Shadow

Risk sermayesi için büyük fırsat

Golden Horn Ventues 9-10 Haziran tarihlerinde Venture Capital in Emerging Markets (Gelişmekte Olan Pazarlarda Risk Sermayesi) konferansına evsahipliği yapacak. Radisson SAS, Bosphorus otelinde düzenlenecek konferansa dünyanın çeşitli yerlerinden ikiyüze yakın risk sermaye şirketi temsilcisi, yatırımcı ve girişimci katılması bekleniyor.

Konferansın amacı risk yatırımı şirketleri, yatırımcılar ve girişimcileri biraraya getirerek gelişmekte olan pazarlardaki risk sermayesi yatırımlarında yapılan doğruları ve yanlışlar üzerinde bir diyalog başlatmak.

Konferans süresince başarı ve başarısızlık hikayelerinin yanı sıra, yatırımcıların risk sermayesi şirketlerinden beklentileri, gelişmekte olan ülkelerdeki risk sermayesi şirketlerinin yaptığı en büyük on hata, girişimciler neden başarısız olur gibi konulara da değinilecek.

Konferans, yeni girişimlerin gittikçe daha önem kazandığı bugünlerde, Türkiye’deki girişimcilere ve onlara hizmet verenlere önemli bir bilgi edinme fırsatı sunuyor.

İngilizce olarak düzenlenecek konferansa katılım ücretsiz. Sınırlı sayıda yer için ilgililer Golden Horn Ventures web sitesinden daha detaylı bilgi alabilirler: www.goldenhornventures.com

Golden Horn Ventures kuruluş ve gelişme aşamasındaki teknoloji şirketlerine sermaye sağlayan bir risk sermayesi şirketidir.

Daha fazla bilgi için www.goldenhornventures.com sitesini kullanabilir ya da +90 (212) 273 26 97 telefondan Mehtap Özkan’la temasa geçebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Kimliğinize sahip çıkın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir