Shadow

Mimari projelerde uzmanlaşmak isteyenler için

Pusula Yayınları’ndan çıkan ve Gökalp Baykal tarafından yazılan Revit Architecture 2009 adlı kitap, mimari projelerde uzmanlaşmak isteyenler için yol gösterici bir rehber niteliğinde.

Mühendisler ve mimarlar için en kapsamlı ve en büyük başvuru kaynağı olması amaçlanan kitap, AutoCAD ve PhotoShop kitapları ile tanınan Gökalp Baykal tarafından kaleme alınmış.

Yüksek Mimar olan Gökalp Baykal, bu kitapta, çağdaş mimari uygulamalar içinde sivrilen Revit Architecture programı ile yeni tanışan mimar ve mühendislere hitap ediyor.

Mimari projelerin çizilmesi ve 3 boyutlu modellenmesinde kullanılan başarılı bir yazılım olan Revit Architecture ile temel yapı elemanlarını kullanarak projeler ortaya konulabiliyor.

Kitapta, duvar, doğrama, döşeme, asma tavan, çatı, merdiven, giydirme cephe, taşıyıcı sistem, tefriş, arazi gibi farklı unsurları kullanarak hünerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Bina için gerekli olan tüm veriyi toplayıp, projenin diğer tüm gösterimlerine yansıtan Revit Architecture, kullanım kolaylığı ile sizi şaşırtacak.

Revit Architecture 2009
Gökalp Baykal
Pusula Yayıncılık
560 Sayfa 34 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir