ResimUploading.com yenilendi

Secsel İnternet Yayın Grubu tarafından 2007 yılında ücretsiz fotoğraf ve resim yükleme servisi olarak kurulan ResimUploading.com yenilendi.
İnternet kullanıcılarının fotoğraf ve resimlerini web üzerinde arşivlemeleri ve kendi siteleriyle forumlarda paylaşmaları amacıyla kurulan ResimUploading.com, kuruluşunun üzerinden 1 yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, büyük bir kullanıcı kitlesine ulaştı.

Secsel İnternet Yayın Grubu Genel Müdürü Seçkin Selçuk Palaz, “Secsel İnternet Yayın Grubu olarak, ResimUploading.com projesinde amacımız, bugüne kadar fotoğraf ve resimlerini yabancı sitelerde arşivleyen Türk internet kullanıcılarına yerli ve ciddi bir alternatif sunmak” diyor.

ResimUploading.com’un güçlü bir sunucu altyapısına sahip olduğunu ifade eden Palaz, “Türkiye’deki en güçlü internet omurgalarının biri üzerinden yayın yaparak, fotoğraf ve resimlerin hem yüksek hızlarda ve kısa sürede yüklenmesini hem de kullanıldıkları site, blog ya da forumlarda hızlı bir şekilde görüntülenmesini sağlıyoruz. Bu yönüyle ResimUploading.com iddialı bir proje” dedi.

Kullanıcılara daha iyi hizmet sunabilmek için kendisini yenileyen ResimUploading.com’da, ‘fotoğrafları kategorize edebilme’, ‘fotoğraflara başlık ekleyebilme’, ‘çoklu resim upload edebilme’ ve ‘üyelik işlemlerinde düzenlemeler’ yapıldı.

ResimUploading.com üyeleri, bmp, jpg, png ve gif formatlarında resimleri siteye yükleyebiliyor ve bu dosyaları dilerlerse, site, blog ya da forumlarda kullanabiliyorlar. Kullanıcılar, üyelik panelinde, yüklenen fotoğraflara açıklama yazabilme, paylaşım linklerini görebilme, önizleme yapabilme ve silme işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

İnternet kullanıcılarına resimlerin arşivlenmesi ve çeşitli ortamlarda yayınlanmasında hizmet veren ResimUploading.com, ücretsiz bir servis.

http://www.resimuploading.com

One Comment

  • ATİLLA KURTNo Gravatar

    ELLERİNİZE SAĞLIK GÜZEL OLMUŞTUR HERHAKDE BENDE YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN GİRECEM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir