Shadow

Protranslate ile çeviri hizmetleri

Online Çeviri Hizmeti platformunda her geçen gün hızla artan tercüme taleplerine duyulan ihtiyacı karşılamak ve bu anlamda kaliteli çeviri eksikliğini gidermek üzere 2014 yılının Kasım ayından bu yana hizmet veriyoruz.

Online Çeviri Sektörü’nde lider ve öncü pozisyonda olmamız, kuruluş misyonumuz dahilinde bağlı kaldığımız ilkeler sayesinde gerçekleşiyor. Üstün kaliteli tercüme ve yüksek müşteri memnuniyeti prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeyen Protranslate İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Korece ve Arapça dilleri dışında 40’tan fazla yabancı dilde profesyonelliğini; Yeminli Tercüman ve çevirmen sayısı 150’den fazla olan Paraphrasing ve Editörlük, Redaksiyon ekibiyle destekleyerek bu başarıyı yakalıyor.

Hukuki, mühendislik, tıbbi, teknik veya akademik uzmanlık alanlarında, makale çevirisi, proje çevirisi, ödev ve tez çevirisi, apostil (resmi evrak) çevirisi, katalog broşür çevirisi, kitap çevirisi, metin çevirisi talepleriniz, konusu ve kapsamı ne olursa olsun kaliteli, hızlı ve güvenilir kriterlerinde tercümesi yapılır. Çeviri metninde anlatım bozukluğu, anlam kayması, kavram karmaşası ve imla hataları bulunmaz.

Tercüme talepleriniz doğrultusunda Profesyonel Online Çeviri Hizmeti platformumuzda kurumsal veya kişisel olarak hizmet alabileceğiniz çeviri ihtiyaçlarınızı 7/24 aralıksız ulaşabileceğiniz hızlı ve canlı destek hattımızdan müşteri temsilcilerimize iletmeniz ya da belge, evrak veya dosyalarınızı online ortamda sistemimize istediğiniz formatta yüklemeniz yeterli olacaktır.

Acil çeviri hizmetleriyle sağladığımız büyük kolaylık müşterilerimize vakit kaybettirmeden çeviri belgelerini zamanında almalarını hızlandırıyor. Acil Yeminli tercüme hizmetimiz sayesinde resmiyette zamanla yarıştığınızı bildiğimiz için, dökümanlarınız alanında uzman Yeminli Tercüman tarafından çevirisi yapılarak gerekli tüm denetim, düzenleme ve kontrollerden geçiyor. Islak imzalı olarak Noter tasdiki yaptırdıktan sonra belirttiğiniz iletişim adresine gönderiyoruz. Hızlı kargo, kurye ve posta teslimatını talep edebileceğiniz gibi mail adresinize gönderilmesini de sağlıyoruz.

Yüksek kalite standartalarındaki profesyonel kriterler ile diğer çeviri hizmetlerinden açık ara farkla öne çıkan Pro translate, bu güne kadar çeşitli kurum ve kuruluşların büyük önem ve gizlilik içeren tercüme taleplerini karşılamış bulunmaktadır. Kurumsal ya da şahsi kapsamda bilgilerinizin ve dosyalarınızın güvenliği ve korunması bizim için son derece önemlidir.

İlginizi çekebilir:  Tablet pazarında o da var

Bilek ağrısına son | Logitech MX Vertical ergonomik fare incelemesi

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir