Shadow

Programlama ve Veritabanı Mantığı

Etkileşimsiz web siteleri yapmak artık tarihe karıştı. Etkileşimli projeler geliştirmek için, öncelikle, web programlama ve veritabanı uzmanlığı gerekiyor.

Kodlab Yayın Dağıtım’dan çıkan ‘Programlama ve Veritabanı Mantığı’ adlı kitap, programlama ve veritabanı mantığını tek kalemde anlamak için biçilmiş kaftan!

Dünyanın en popüler programlama dillerinden biri olan Microsoft Visual C# ile Zengin Kullanıcı Arabirimleri üzerinden Olaya Dayalı ve Nesne Yönelimli veritabanı geliştirebilirsiniz.

Programlama dünyasına girmek, temellerini kavramak ve veritabanı konusuna hâkimiyet için muhteşem bir başlangıç kitabı olan eserde, örnek kodlarla uygulamalı dersler yer alıyor.

Kitapta, yazılımın, yazılım mühendisliğinin ne olduğundan başlayarak, temel kavramlardan yola çıkılıyor ve yazılım geliştirme süreçlerine kadar aşama aşama ilerleniyor.

Eğer veritabanı ve programlama dilleri kullanarak projeler geliştirmek ve bu alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Programlama ve Veritabanı Mantığı aradığınız eser olabilir.

Programlama ve Veritabanı Mantığı
Kadir Çamoğlu
Kodlab Yayın Dağıtım
484 Sayfa 31 TL.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Navigasyon sektöründe deprem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir