Shadow

Playcell reklâmsız oyun paketleriyle ailelerin içi rahat olacak

Dijital operatör Turkcell’in oyun platformu Playcell, avantajlı abonelik paketleri ile çocuklara reklâmsız iki ayrı oyun paketi sunuyor. Çocuklar renkli ve eğlenceli yüzlerce oyuna keyifle ulaşırken, anne-babalar için de oyun içi satın alma endişesi ortadan kalkıyor.

Playcell

MELİH BAYRAM DEDE

Türkiye’nin lider dijital operatörü Turkcell tarafından hayata geçirilen çocukların oyun platformu Playcell, kısa süre içinde aylık 2 milyon kullanıcı sayısına ulaştı. Çocuklara yönelik güvenilir oyun platformu Playcell, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda avantajlı abonelik paketleri hizmete sundu.

5 GB internet hediye

Playcell Plus çocuklara reklâmsız bir oyun ortamı sunarken, Playcell Ekstra ise Toca Boca serisi, Cut the Rope serisi, Sago Mini, Garfield gibi pek çok sevilen premium oyunu ücretsiz ve reklâmsız olarak özellikle Android cihazlarda çocuklarla buluşturuyor.

Çocuklar rahatça oynayabilsin diye

Herhangi bir oyun içi satın alma yapılmadan içeriğin tamamına ulaşılabildiği için de hem ebeveynler için güvenli hem de çocuklar için keyifli bir ortam oluşuyor. Turkcell, çocuklar rahatça oynayabilsin diye her iki pakete de 5GB internet tanımlıyor. Playcell Plus avantajlarından 5 TL’ye; Playcell Extra avantajlarındansa 12,90 TL’ye yararlanmak mümkün.

Arabadan zeka oyununa yüzlerce oyun

Reklâmsız ve güvenilir içeriğiyle ebeveynlerin çocuklarına rahatça oyun oynatabileceği bir ortam sunan Playcell’de araba yarışından, yetenek ve beceri oyunlarına, spor oyunlarından zekâ oyunlarına kadar farklı kategorilerde birbirinden renkli ve eğlenceli yüzlerce oyun bir arada yer alıyor.

Playcell Plus 5-12 yaş grubu için geliştirdildi

Oyunlar 5-12 yaş grubuna yönelik geliştirilmiş olsa da büyük küçük tüm oyun severler Playcell’i ziyaret ederek, birbirinden eğlenceli ve ücretsiz oyunlara her an her yerden ulaşabiliyor, oyun oynama heyecanını Playcell web sitesinden, cihazların mobil ara yüzünden (mobil.playcell.com) yaşayabiliyor.

(29 Eylül 2018 tarihinde Yeni Şafak’ta yayınlanmıştır.)

En teknolojik akıllı kilit | Yale Linus Smart Lock kutu açılışı

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir