Saati duvara ya da tavana yansıtan projeksiyonlu uyandırma cihazı

Philips AJ4800 alarm saatli radyo

Sabahları planladığınız saatte uyanmak için en ideal çözümlerden biri alarm saatli radyo kullanmaktır. Bu ürünler, yavaş yavaş yükselen alarm sesiyle sizi uyandırma görevini başarıyla yerine getirirler. Radyolu olması nedeniyle, sabah sevdiğiniz radyo istasyonundan yavaş yavaş yükselen şarkılarla güne başlamak da güzel bir seçenektir. Bu yazıda size, Philips’in yenilikçi alarm saatli radyo ürününden bahsedeceğim.

Yatağınızda sırt üstü yatarken tavanda saati görebilirsiniz

AJ4800 model numarasını taşıyan bu ürünün, klasik alarm saatli radyolardan en büyük farkı dahili bir projektöre sahip olması ve saati duvar ya da tavana yansıtabilmesi. Bu sayede yatağınızda sırt üstü yatarken gözünüzü aralayıp tavana baktığınızda saatin kaç olduğunu görebilirsiniz. Tabii ki fonda sevdiğiniz şarkıların çaldığını da hesaba katarsanız güzel bir sabaha uyandığınızı şimdiden hayal edebilirsiniz.

Her dokuz dakikada bir alarmı erteleyebilirsiniz

Sizi uyandırmak için ürünün alarmı çaldığında ya da radyo çalmaya başladığında eğer biraz daha uyumak niyetindeyseniz, alarm erteleme fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Erteleme tuşuna her bastığınızdan dokuz dakika sonra alarm tekrar çalar. Siz alarmı bütünüyle kapatana kadar her dokuz dakikada bir erteleme avantajından yararlanabilir, uyku keyfinizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir