Shadow

PES 2010, 22 Ekim’de sahaya çıkıyor

PES 2010 geniş lisans içeriği, 360 derece kontrol, gerçekçi futbolcu modelleri ve geliştirilmiş Master Lig moduyla sahaya çıkıyor.

Konami Digital Entertainment GmbH PES 2010’un PLAYSTATION3, Xbox 360, PC-DVD ve cep telefonları için 22 Ekim, PlayStation2 ve PSP (PlayStationPortable) için 5 Kasım ve Wii için 19 Kasım’da piyasada olacağını duyurdu.

PES 2010 serinin bugüne kadar görmüş olduğu en gelişmiş oyun olma unvanını taşıyor, PLAYSTATION3, Xbox 360 ve PC-DVD versiyonlarında 360 derece kontrolün yanı sıra şimdiye kadar görülmüş en detaylı ve en gerçekçi animasyonlar ve yepyeni Master Lig unsurları da bulunuyor.

Merkezi Tokyo’da bulunan geliştirme ekibi en çok talep edilen yenilikleri gerçekleştirmek için PES hayranlarıyla bir arada çalışarak PES 2010’un gerçek futbol tutkunları için kusursuz hale gelmesini sağladı.

Konami ayrıca hem Uluslararası, hem de Kulüp seviyesinde oyuna yeni lisanslar da ekledi. İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Brezilya ve Arjantin’in resmi olarak onaylanan benzer versiyonlarının yanı sıra resmi Alman futbol takımı da dahil olmak üzere tüm büyük milli takımlar oyunda bulunuyor.

Kulüp seviyesinde ise PES 2010 UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’ni içeriyor, Konami şu sıralar bu iki turnuvada yer alan takımların tümünü oyunda bulundurmak için görüşmelerine devam ediyor. Real Madrid, Juventus ve Manchester United dahil olmak üzere bu takımların bazıları şimdiden oyuna eklenmiş durumda, yeni takımlar da önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

PES 2010 PLAYSTATION3, Xbox 360, PC-DVD ve cep telefonları için 22 Ekim, PlayStation2 ve PSP (PlayStationPortable) için 5 Kasım ve Wii için 19 Kasım’da piyasada olacak.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Takımını kur ve savaş!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir