Pendik Media Markt, sabaha karşı 06.00’da açılıyor

Media Markt, yeni şubeler açmaya devam ediyor. Toplam 4.800 metrekare alanda kurulan Pendorya AVM’deki Pendik Media Markt’ın açılışı, 8 Aralık sabahı 06:00’da gerçekleşecek. Herkesin davetli olduğu açılışta çok özel sürprizler ve sınırsız eğlence 7 Aralık akşamı 22:00 itibariyle başlayacak. Teknoloji severlerin yoğun katılımının beklendiği açılış şenliğinde, özel indirimler, yine kaçırılmaz fırsatlar sunulacak.

Media Markt’ın 13’ncü oyuncusu olacak Pendik Media Markt’da, dünya markası ürünler, en bol seçenek, en düşük fiyatlar ve en kaliteli hizmet anlayışı ile raflarda yerini alacak. Media Markt’ın 14 ülkede 573 mağazası ve 50.000′ e yakın çalışanı bulunuyor.

Türkiye’de ilk olarak 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de kapılarını açan Media Markt, daha sonra sırasıyla Eskişehir, Mersin, İstanbul Beylikdüzü, Ankara’daki 2 Media Markt ile hizmet ağını hızla genişletmeye devam etti. 2008 yılının Kasım ayında İstanbul’daki Media Markt sayısını 3’e çıkaran Media Markt, ardından Bursa ve Adana Media Markt’ları hizmete sokarak, Güneşli, Merter, İzmir ve Pendik Media Markt’ların açılışı ile Türkiye’deki toplam Media Markt sayısını 13’e yükseltti.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir