PCnet’ten ücretsiz Hacker kitabı

Aylık bilgisayar ve internet dergisi PCnet, Ekim sayısıyla birlikte okurlarına ücretsiz, Hacker Sırları adında bir kitap veriyor. Hacker’ların dünyasını merak edenlerin ilgisini çekebilecek bu kitapta hacker türlerinin yanı sıra, kullanılan araç ve yöntemlerde anlatılmış.

Ünlü ‘hacker’ların etkileyici hikayeleri de bu kitapta önemli bir yer oluşturuyor. Kitapta ayrıca online bankacılık güvenliği ve güvenli e-alışveriş konuları da anlatılmış. Sert kapaklı ve parlak kuşe kağıda basılmış olan bu kitabın yanı sıra PCnet’le birlikte 8 GB’lık DVD de hediye ediliyor. 

Derginin kapak konusunda bilgisayarda ve internette güvenliğinizi garantiye almak için yapmanız gerekenler yazılmış. Evde ve işyerinde özel yaşamınızın gizliliğini korumak, bilgi güvenliğini sağlamak ve her türlü kötü niyetli yazılıma karşı koymak için bu yazıdan faydalanabilirsiniz.

PCnet DVD’sinde güvenlik kiti, HD fragmanlar, atölye videoları ve oyun demolarıyla birlikte iki tam sürüm yazılımını bulacaksınız. Ashampoo Core Tuner sisteminizin performansını yükseltecek, Magical Snap 2 de ekran görüntüsü kaydetmek konusunda işinizi kolaylaştıracak.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir