Pasaporta cihaz kaydı yeni bir sektör oluşturdu

Pasaportkaydi.com, yurtdışından getirilen cep telefonu veya tablet bilgisayar gibi cihazların pasaport kaydını yapmak isteyenleri buluşturmak için kurulmuş olan bir site.

Yurtdışından gelen telefonların ülkemizde sorunsuz olarak kullanılabilmesi için öncelikli olarak IMEI kayıt işleminin yapılması gerekiyor.

Her Türk vatandaşının 2 yılda bir pasaportlarına yeni bir SIM’li cihaz kaydetme hakkı bulunuyor. Bu durum da aslında yeni bir piyasa oluşturuyor.

Pasaportkaydi.com, pasaport kaydı hakkı bitenlerin, pasaport kaydı hakkını satmak isteyenlerle buluşması için güvenli bir buluşma noktası olarak hizmet veriyor.

Sitede, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra ödeme güvenli havuz hesabında bekletiliyor ve kayıt işlemi tamamlanınca ödeme satıcıya aktarılıyor.

www.pasaportkaydi.com

One Comment

  • Fatih Ekrem BAHADIRNo Gravatar

    Merhaba,
    Adamlar sahtekar çıktılar. Siteden iki arkadaş kayıt yaptırdık, ikimizin kaydı da 2 kez düştü. Daha sonra siteyi de kapattılar. Herkese bu tür internet kayıtlarından uzak durmalarını öneririm.
    En iyisi umreden veya yurtdışından gelen yakınlarınızdan pasaport kayıt hakkını kullanmayacak birini kendiniz bulup kaydettirmek.
    Bilginize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir