Shadow

Özel yazılım hizmetleri ile doğru kitlelere ulaşın

Özel yazılım hizmetleri

Teknoloji hızla değişiyor. İş yazılımınız mevcut süreçlerinizi ve hedeflerinizi destekliyor mu? Yazılım geliştirmenin işletmenizi gelecek için nasıl dönüştürebileceğini keşfedin.

Yazılım çözümleri söz konusu olduğunda, herkese uyan tek boyutlu paketler nadiren iş görür. Belki uygulamanın tüm fonksiyonlarına ihtiyacınız yoktur. Veya mevcut şirket içi süreçlerinizi tamamlamak için belirli bir uygulamaya ihtiyacınız vardır. Karşılanmayan bir yazılım ihtiyacınız olan her yerde, bu talebi kâr getiren bir gerçekliğe dönüştürmenize özel yazılım hizmetleri yardımcı olabilir.

Karmaşık sorunlar için özel yazılım geliştirme

Teknik uzmanlığımızdan yararlanın, böylece işletmenizi şunları içeren özel yazılım geliştirme çözümleriyle büyütebilirsiniz:

  • Mevcut altyapıyı teknolojideki en son trendlerle entegre etmek,
  • İstemci portalı veya ürün izleme çözümü gibi son istemci kullanımı için yazılım geliştirme,
  • Bulut, mobil ve çevrimiçi uygulamalar oluşturma,
  • Veri tabanı tasarımı ve yönetim ara yüzlerinin geliştirilmesi ve optimize etmek,

Geliştirme aşamasında ve sonrasında kritik destek sunan yazılım firmaları var. Ayrıca proje tamamlandıktan sonra yazılım sahipliğini devreder. Yetenekli geliştiricilerden oluşan ekiplere sahip yazılım şirketleri ölçeklenebilir, şık ve desteklenen yazılım çözümlerinin önemini anlayarak yazılım geliştirme müşterilerine yüksek düzeyde değer sağlamayı sağlar.

Özel yazılım hizmetleri ve hedef kitle

Hedef kitle hedeflemenin tanımı tam olarak beklediğiniz şeydir: Doğru cihazda doğru kişiyi doğru anda bulmak için verileri tüketicileri demografiye veya ilgi alanlarına göre segmentlere ayrıştırma uygulamasıdır.

Hedef kitle özel yazılım hizmetleri sayesinde, ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgilenen tüketicilere ilgili mesajlaşmayla ulaşma olasılığınız daha yüksek olur. Ayrıca, reklam harcamalarını ilgisiz kitlelere harcama olasılığınızı azalır. Potansiyel müşterileri alanınıza taşımaya yardımcı olur.

Potansiyel müşterilerinizi daha iyi hedeflemek ve reklam harcamalarını dönüştürmeyen kişilere harcamaktan vazgeçmek istiyorsanız doğru yere geldiniz demektir. Bugün, doğrudan dijital pazarlama uzmanlarının zihninden sekiz denenmiş ve gerçek kitle hedefleme stratejisinde size yol göstereceğim. Özel yazılım hizmetleri veri yönetimi ile doğru kitlelere ulaşın.

İlginizi çekebilir:  En popüler açık kaynak yazılımları

Öncelikle hedef kitleniz hakkında doğru sorular sormaya devam edin:

  • İstediğimiz kitleye ulaşıyor musunuz?
  • Değilse, kime ulaşacağız?
  • Amaçlanan kitle istediğimiz gibi mi tepki veriyor?
  • Hedefin bulmamıza yardımcı olabileceği benzer bir kitle var mı?

Bu soruların yanıtına özel yazılım programında tek tuşla rapor alarak ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir yeni pazarlama yazılımının veya stratejisinin piyasaya sürülmesi, kendi zorluklarıyla birlikte gelir. Bir kuruluş olarak odağınızı geçiş yapmak ve çalışanların yeni uygulamaları benimsemesini sağlamak, yeni bir stratejiye yatırım yapmanın en zor kısmı olabilir. Yeni stratejilerin sunabileceği benzersiz zorluklar kümesini özel yazılım firmaları deneyimleri ile anlar, bu yüzden kapsamlı strateji entegrasyon hizmetleri sunar.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir