Shadow

Online PR’ın öncüsü TechnoLogic’te

Melih Bayram Dede’nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic’te bu hafta, Türkiye’de online halkla ilişkiler (PR) denilince ilk akla gelen site olan KurumsalHaberler.com’un öyküsü var.

Netpoint Interactive’in yönetici ortağı Murat Buyurgan programda, KurumsalHaberler.com’un kuruluşundan bugüne kadar geçirdiği başarılı süreci ve sektördeki konumunu anlatıyor.

2005 yılında yayına başlayan Kurumsalhaberler.com’un, online basın bülteni yayını ve dağıtımı hizmeti verdiğini belirten Buyurgan, “Kurumsalhaberler.com’u, haberlerini, haber ajanslarına, basın mensuplarına, blog yazarlarına, sosyal medyaya ve iş dünyasına duyurmak isteyen binden fazla üye kuruluş aktif olarak kullanıyor” diyor.

TechnoLogic’te haftanın haberlerinde ise, Facebook’un kişisel verilerin gizliliğiyle ilgili politikaları nedeniyle eleştirilerin hedefinde oluşu, teknoloji devi Microsoft’un yeni nesil arama motoru Bing’i Live Search’ün yerine devreye alması ve Avea tarafından gençlere yönelik düzenlenen Kampavea var.

Haftanın sitelerinde ise, yazdıklarımızı anında istediğimiz dile çeviren Anında Çevir ve şirketlerin müşterilerini dinleyebilecekleri Sizi Dinliyor tanıtılıyor.

TechnoLogic’in oyun bölümünde, Türkiye’de de vizyona giren ‘X-Men Origins: Wolverine’ filminin aynı adı taşıyan oyunuyla ilgili detaylar var.

TechnoLogic’in ürün inceleme bölümünde ise, TeknoSA Planet’ten üç yeni dijital oyuncak hakkında bilgi veriliyor.

TECHNOLOGIC CUMARTESİ 15.25’TE TVNET’TE!..

Programla ilgili bilgi ve geçmiş bölümler için: www.techno-logic.tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir