Shadow

Öğrencilere uygun tablet bilgisayar modelleri

tablet bilgisayar

MELİH BAYRAM DEDE

Öğrencilere masaüstü ya da dizüstü bilgisayar yerine tablet bilgisayar satın almak, ekonomik bir çözüm olması nedeniyle aileler tarafından çokça tercih ediliyor. Tablet bilgisayarlar, bütçe dostu bir çözüm olmalarının yanında, kolay kullanılabilir olması, her yere taşınabilmesi, öğrencilere hem eğitim hem de eğlence amaçlı destek olması nedeniyle çok popüler.

Aileler tarafından çocuklara satın alınabilecek en ideal teknolojik oyuncaklardan biri olan tablet bilgisayarların farklı özelliklerde ve farklı fiyat seviyelerinde modelleri bulunuyor. Bu yazıda öğrencilere hitap edecek fiyat seviyesi nispeten uygun tablet bilgisayar seçeneklerini öneriyorum.

HUAWEI Matepad 11.5″ tablet bilgisayar

Tavsiye edeceğim ilk tablet bilgisayar, HUAWEI firmasının MatePad modeli. 11.5 inç büyüklüğünde IPS ekrana sahip olan ve bu ekranda 2200×1440 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan, 120Hz ekran yenileme hızı bulunan ürün, 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip. 13 megapiksel arka, 8 megapiksel ön kamerası bulunan HUAWEI MatePad tablet bilgisayar, 7700 mAh kapasiteli batarya ile geliyor.

SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite 10.4″ tablet bilgisayar

Öğrenciler için bir başka seçenek ise SAMSUNG firmasının Galaxy TAB S6 Lite modeli. 10.4 inç büyüklüğünde TFT LCD ekrana sahip olan ve bu ekranda 2000×1200 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan üründe, 4GB RAM ve 64 GB depolama alanı mevcut. SAMSUNG Galaxy TAB S6 Lite tablet bilgisayar, 8 megapiksel arka, 5 megapiksel ön kamerayla geliyor.

TCL 9081X TAB 10S 10.1″ tablet bilgisayar

10.1 inç IPS ekranı bulunan ve bu ekranda 1920×1200 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan TCL firmasının 9081X TAB 10s model tablet bilgisayarı, öğrenciler için tercih edilebilecek ürünlerden bir diğeri. 3GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip olan bu ürün, 8 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamerayla geliyor. Önemli bir artısı ise 8000 mAh kapasiteli pile sahip olması.

İlginizi çekebilir:  Soundbar ile TV'nizin sesi daha gür çıksın

LENOVO Tab M10 Plus 10.61″ tablet bilgisayar

Önereceğim son tablet bilgisayar ise LENOVO firmasının Tab M10 modeli. 10.61 inç büyüklüğünde LED ekranı bulunan ve bu ekranda 2000×1200 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan bu ürün, 4GB RAM ve 128GB depolama kapasitesine sahip. 8 megapiksel arka ve yine 8 megapiksel ön kamerası bulunan LENOVO Tab M10 tablet bilgisayarın batarya kapasitesi ise 7500 mAh.

Uygun fiyatlı kulaklık HyperGear Xpods Pro TWS, powerbank ve duvar şarj cihazı incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
X: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir