Shadow

Öğrenciler için tablet bilgisayar tavsiyeleri

tablet

MELİH BAYRAM DEDE

Öğrencilere bilgisayar yerine tablet bilgisayar satın almak, ekonomik bir çözüm olması nedeniyle aileler tarafından çokça tercih ediliyor. Tablet bilgisayarlar, bütçe dostu bir çözüm olmalarının yanında, kolay kullanılabilir olması, her yere taşınabilmesi, öğrencilere hem eğitim hem de eğlence amaçlı destek olması nedeniyle çok popüler.

Aileler tarafından çocuklara satın alınabilecek en ideal teknolojik oyuncaklardan biri olan tablet bilgisayarların farklı özelliklerde ve farklı fiyat seviyelerde modelleri bulunuyor. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim öğrencilere hitap edecek fiyat seviyesi nispeten uygun tablet bilgisayar seçeneklerini öneriyorum.

HUAWEI MatePad T10 9.7″ tablet

Tavsiye edeceğim ilk tablet bilgisayar, HUAWEI firmasının MatePad T10 modeli. 9.7 inç büyüklüğünde IPS ekrana sahip olan ve bu ekranda 1280×800 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan bu ürün, 2GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip. 5 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kamerası bulunan HUAWEI MatePad T10 tablet bilgisayar, 5100 mAh kapasiteli batarya ile geliyor.

SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite tablet

Öğrenciler için bir başka seçenek ise SAMSUNG firmasının Galaxy TAB A7 Lite modeli. 8.7 inç büyüklüğünde TFT LCD ekrana sahip olan ve bu ekranda 2000×1200 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan üründe, 3GB RAM ve 32 GB depolama alanı mevcut. SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite tablet bilgisayar, 8 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kamerayla geliyor.

TCL 9081X TAB 10s tablet

10.1 inç IPS ekranı bulunan ve bu ekranda 1920×1200 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan TCL firmasının 9081X TAB 10s model tablet bilgisayarı, öğrenciler için tercih edilebilecek ürünlerden bir diğeri. 3GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip olan bu ürün, 8 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamerayla geliyor. Önemli bir artısı ise 8000 mAh kapasiteli pile sahip olması.

İlginizi çekebilir:  Akıllı telefonumuzun kamerasını kapatma vaktidir

LENOVO Tab M8 tablet

Önereceğim son tablet bilgisayar ise LENOVO firmasının Tab M8 modeli. 8 inç büyüklüğünde IPS ekranı bulunan ve bu ekranda 1280×800 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan bu ürün, 2GB RAM ve 32GB depolama kapasitesine sahip. 5 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kamerası bulunan LENOVO Tab M8 tablet bilgisayarın batarya kapasitesi ise 5000 mAh.

Profesyoneller için | Logitech MX Master 3 fare incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir