Ofise ‘elveda’ demeye hazır mısın?

Elveda Ofis, ofise elveda diyerek, internet bağlantısı olduğu sürece dünyanın her yerinden çalışılabileceğini bize göstermek için yola çıkmış bir proje.

Pazarlama iletişimi uzmanı Özlem Ercan’ın ailesiyle birlikte İstanbul’u terk edip, Antalya’ya taşınma kararı alması sonucu, Elveda Ofis projesi ortaya çıkmış.

Mekandan bağımsız olarak, pazarlama iletişimi projeleri, metin yazarlığı ve fotoğrafçılık yapan Özlem Ercan ve ailesi, bir sonraki duraklarını Cape Town olarak belirlemiş durumda.

Özlem Ercan, ‘Yerden Bağımsız Hayat Tarzı’ adı verilen ve yurtdışında daha fazla yaygınlaşan bu yeni yaşam biçimini hem hayata geçiriyor hem de yaşadığı tecrübeleri paylaşıyor.

Elvedaofis.com’da, evden yaşamaya karar verenlerin, nasıl bir yöntem izlemeleri gerektiği, böyle bir adım atmadan önce planlamalarını nasıl yapmaları gerektiği gibi bilgiler yer alıyor.

Eğer siz de, evden ya da mekandan bağımsız olarak dünyanın her hangi bir yerinden çalışmayı planlıyorsanız, böyle bir adımı atmadan önce Elveda Ofis’e uğramanızda yarar var.

http://www.elvedaofis.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir