Shadow

Nokia Store’da en çok indirilen uygulamalar

Nokia mağazadan uygulama indirme sayısının 50 milyonu aştığı Türkiye, haftalık 2,2 milyon indirmeyle, dünyada Hindistan’dan sonra ikinci, Avrupa’da ise birinci sırada. İşte Nokia Türkiye’nin paylaştığı son liste:

EN YENİ UYGULAMALAR:

Gittigidiyor: Nokia’ya özel uygulaması ile istediğiniz ürünü bulabilir, izlemeye alabilir, kullanıcılarla mesajlaşabilir, Günün Fırsatı bölümündeki fırsat ürünlerini cebinizden takip edebilirsiniz.
Besiktas JK: Beşiktaş JK Resmi Nokia Uygulaması. En son haberleri, resimleri, takım kadrolarını, puan durumlarını Nokia telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
Trabzonspor: Trabzonspor Resmi Nokia Uygulaması. En son haberleri, resimleri, takım kadrolarını, puan durumlarını Nokia telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
Galatasaray Spor Kulübü: Galatasaray Spor Kulübü Resmi Nokia Uygulaması. En son haberleri, resimleri, takım kadrolarını, puan durumlarını Nokia telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
Akbank Cep Bütçem: Aylık gelir-giderlerinizi ve nakit durumunuzu takip edebilir, ay boyunca gelirlerinizi ve yaptığınız harcamaları gün ve kategori bazında uygulamaya girebilirsiniz.

EN ÇOK İNDİRİLEN UYGULAMALAR:

Radio Adidas Originals: Hem bir internet radyosu hem de Nokia işbirliğiyle ücretsiz cep telefonu uygulaması olarak dinleyicileriyle buluşuyor.
Daily Motion Türkiye: Dailymotion ve Nokia Mağaza işbirliği ile milyonlarca video artık cebinizde! Nokia’nın akıllı telefonlarıyla çektiğiniz videoları direkt aktarın.
Solo Test: Siz kaç piyon bırakıyordunuz? Ya şimdi kaç bırakabilirsiniz? En çok kiminle dalga geçtiniz? Ya şimdi? Başlayalım o zaman!
1’den 100’e: Yapmanız gereken hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz en yüksek sayıya ulaşmak, evet bu sayı 100. Ee, siz kaç yapabiliyorsunuz?
IM For Nokia: Arkadaşlarınızla Google Talk, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, MySpace IM ve Ovi Chat’te sohbet edin. Hepsi Nokia telefonunuzda tek bir uygulamayla.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Bu tabletler iPad 3'ten hızlı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir