Shadow

Nokia E-6 kazanmak için ne yapmanız gerekiyor?

Twitter üzerinden farklı tarihi karakterlerin sorular soracağı Nokia E6 kampanyasında, en eğlenceli yanıtları veren en aktif kullanıcılar 4 adet Nokia E6 kazanacak. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.islem-tamam.com üzerinden ve Nokia Türkiye Twitter hesabından ulaşmak mümkün.

Yarışmaya Twitter üzerinden katılabilmek için Nokia Türkiye Twitter hesabı takipçilerinin 6 farklı tarihi karakterin hesaplarını takip etmesi gerekiyor. Kaan Sezyum tarafından canlandırılan karakterler, kendi hesapları üzerinden attıkları ‘tweet’lerle katılımcılara sorular soracak ve görevler verecek.

İki hafta sürecek olan yarışmada, her gün sorulan sorulara cevap veren ve verilen görevleri yerine getiren kullanıcılar arasından en çalışkan katılımcılar seçilecek. Her haftanın sonunda en yaratıcı ve eğlenceli cevapları veren iki kişi jüri tarafından seçilerek birer adet Nokia E6 kazanacak.

Karakterler, eğlenceli videolarıyla izleyenleri kahkahalara boğarken, kullanıcılar www.nokia.com.tr, Facebook ve Twitter üzerinden kampanya sayfasına ulaşabilecek. Yarışma boyunca www.islem-tamam.com adresi ve Nokia Türkiye Twitter sayfası bilgilendirme açısından en aktif yerler olacak.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Tablet dergiciliğiyle ilgilenenler için bir alternatif

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir