Shadow

New York’u haraca bağlayın!

Electronic Arts ve Paramount Digital Entertainment’ın birlikte geliştirdiği The Godfather II adlı oyun, Florida, Küba ve New York’ta mafyanın savaşını bize yaşatmayı vaad ediyor.
Filmden ve Mario Puzo’nun Corleone aile dramından esinlenen The Godfather II oyunu filmin hikâyesinin ötesine geçerek oyuncuları 1960’ların organize suç dünyasının içine çekecek.
Oyuncular, Michael Corleone tarafından New York bölgesine Baba olarak atandıktan sonra, yasadışı suç zincirlerini yöneterek Amerika’nın en güçlü mafya ailesi olmaya çalışacak.
The Godfather II’de oyunculara imparatorluklarını yönetmelerinde yardımcı olmak için ‘The Don’s View’ özelliği de bulunuyor. Bu sayede oyuncular aile işlerini başarıyla büyütebilecek.
Oyuncular Don’s View özelliği ile suç zincirlerini kurabilecek, savunup geliştirebilecekler ve bu sırada rakip ailelerin yaptıklarını da an be an görebilecekler. Oyuncular ayrıca kirli işlerini yaptıracak adamlar tutarak, emirler yağdırarak ve en iyi adamlarına terfi vererek organize suç işinde ustalaşacaklar!
http://godfather2.ea.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir