NeTTbook’lar adeta yok sattı

Türk Telekom’un herkese 24 ay süresince ayda 29,90 TL ödeyerek LG X110 model bir netbook bilgisayar sahibi olabilme imkânı sunduğu ‘NeTTbook’ kampanyası, iki haftalık sürede stokları tüketti. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom merkezlerine başvuranların bir çoğu eli boş döndü.

20 bin adet bilgisayarın satıldığı kampanya süresince, pek çok kişiden, kampanyanın ilk günlerinde Türk Telekom merkezlerine gittiklerinde ‘Bilgisayar kalmadı’ cevabı aldığını duydum.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler ancak eli boş dönenler, bilgisayarların dağıtımında adil davranılmadığı kuşkusu taşıyordu. Bu nedenle, Türk Telekom’un böyle bir algı oluşmaması için kampanyayla ilgili süreci tekrar gözden geçirmesinde ve genişletmesinde yarar var.

2 Comments

  • irfun4everNo Gravatar

    valla ben gittim hemen buldum. Bulamayanlar geç gittikleri için kendilerini suçlasın. Ben gittiğim ilk gün bayiye gelen 10 cihazdan 6 sı saat 5 gibi tükendi. Böyle olacağı belliydi.

  • Melih Bayram DedeNo Gravatar

    ‘NeTTbook’unu güle güle kullan İrfan! Geç kalanlar da olabilir şikayet sahipleri. Bana ulaşan şikayetleri dile getirmeden geçemezdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir