Nereye giderseniz gidin evdeki televizyon sizinle

Gelişen teknoloji, evimizdeki televizyonu, abone olduğumuz dijital yayın platformunu ve maç yayınlarını dünyanın neresine gidersek gidelim, bilgisayar ya da cep telefonumuzdan izleme imkânı sağlıyor.

Evimizdeki televizyonu internet bağlantısı olan her yerden erişilebilir hale getiren bu yetenekli cihazın adı SlingBox Solo. Şu anda Türkiye’de sadece İzmir Ege Park Balçova Alışveriş Merkezi’nde açılan Best Buy mağazasında satılan bu cihaz, özellikle çok sık seyahat eden TV bağımlıları için ideal.

Spor ve sinema tutkunlarının vazgeçilmezleri arasına girecek SlingBox Solo, en heyecanlı canlı programları bile anında izleme olanağı sunuyor. Hatta evinizdeki diğer medya oynatıcıları da Slingbox’a bağlayarak istenilen film ve programlar da seyredilebiliyor. DVR, dijital kablo, uydu alıcısı ya da DVD oynatıcınızı nerede olursanız olun izleyebilirsiniz.

SlingPlayer ile 60 dakikaya kadar videolarınızı bilgisayarınız üzerinden duraklatabilir, ileri veya geri sarabilirsiniz. SlingBox’u mobil telefondan izlemek için, mobil telefona özel SlingPlayer Mobile yazılımının ayrıca satın alınması gerekiyor.

30 günlük ücretsiz deneme sürümüne www.slingmedia.com’dan ulaşılabiliyor. SlingBox Solo, Türkiye’de sadece Best Buy İzmir mağazasında 399 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir