Shadow

Mynet’te sesli mesaj dönemi

Sınırsız e-posta kapasitesi sunan ilk portal olan Mynet, email teknolojisine yepyeni bir boyut kazandırdı. Mynet e-posta sahipleri, artık e-posta yazmanın yanı sıra sesli e-posta da alıp gönderebiliyor

Günümüzde iletişim alanında en önemli yeri tutan email teknolojisi hızla ilerliyor. Mynet AR-GE departmanının geliştirdiği yeni uygulama ile artık e-postalar hem yazılı hem de 45 saniyelik sesli mesaj olarak gönderilebiliyor.

Mynet sesli e-postayı kullanmak için özel bir program indirmeye gerek olmadığını söyleyen şirket yetkilileri, sistemin Türkçe ve kolay kullanım avantajına dikkat çekiyor.

Sesli e-posta hizmetinden yararlanmak isteyen kişinin öncelikle Mynet’e ücretsiz üye olması gerekiyor. Mynet üyeleri ise yenilenen e-posta sayfasından ‘Sesli e-mail gönder’ butonuna basarak, kolaylıkla sesli e-posta kaydı yapabiliyor.

Mynet üyeleri, Mynet uzantılı e-posta yanı sıra diğer tüm e-posta adreslerine de sesli e-postal gönderebiliyor.

Mynet Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli, “Sesli e-posta gönderimi için yakında süreyi uzatacağız. En az 2-3 dakika olması planlanıyor. Bu servisin özellikle 18-30 yaş aralığının ve iş dünyasının ilgisini çekeceğini düşünüyoruz” dedi. Yılsonuna kadar 3 farklı servisi daha sunacaklarını açıklayan Kurttepeli ayrıca şunları söyledi:

“Biz, Mynet kullanıcıları ile güçlü bir bağ kurmayı hedefliyoruz. Mynet olarak teknolojik gelişmeleri ve kullanıcı beklentilerini dikkate alıyoruz. AR-GE bölümümüzün geliştirdiği servislere ilişkin kullanıcı yorumlarını muhakkak değerlendiriyoruz.

Mynet sesli e-posta hizmetini vermeden önce de üyelerimize yönelik bir anket yaptık. Ve onlara, ‘Mesajınızı sesli kaydedip, e-posta ile göndermek ister misiniz?’ diye sorduk.

20-22 Haziran tarihleri arasında e-posta ana sayfada yayınlanan ankete 56 bin 063 kişi yanıt verdi. Ankete katılanların yüzde 70’inin sesli e-posta göndermek istediğini gördük.”

Bu sistemi Mynet’e üye olan herkes hemen kullanma imkânı buluyor. Kullanıcılar kendi sesli mesajlarını hazırlayabildikleri gibi Yavuz Seçkin’in sesinden hazır mesajları da (bayram, sevgililer günü, doğum günü vb.) gönderebiliyorlar.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir