MyNet, Last.fm’in yerine Kavun kesti

MyNet tarafından kurulmuş olan bir online müzik dinleme platformu olan Kavun, zevkinize uygun müzikleri size sunmayı amaçlıyor.

Kavun’a üye olarak, dinleyeceğiniz müzikleri listesini yapabiliyor, bu listeleri saklayabiliyor ve dilediğiniz aman dinleyebileceğiniz gibi, sitenin diğer üyeleriyle de paylaşabiliyorsunuz.

Müzik dinleme ortamının yanı sıra sosyalleşmenin de amaçlandığı projede, diğer üyelerin hangi parçaları dinlediğini görebiliyor ve aynı zevki paylaştıklarınızla arkadaş olabiliyorsunuz.

MyNet, online müzik dinleme ve sosyalleşme platformu Kavun’a üye olanlara, Türkiye’de yeni piyasaya çıkan albümleri hızlı bir şekilde ve ücretsiz dinletmeyi vaad ediyor.

Ünlü online müzik dinleme platformu Last.fm’in CBS tarafından satın alınmasının ardından bu servisin Amerika, İngiltere ve Almanya dışındaki ülkelerden ücretli yapılması tepki çekmişti.

MyNet’in yeni girişimi Kavun, Last.fm’den doğan boşluğu iyi değerlendirebilir ve artıya çevirebilirse başarılı bir proje olarak, Türk internetinde yerini alabilir.

http://kavun.mynet.com/

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir