MyNet Genel Müdürü Sabire Ercan TechnoLogic’te

Son yıllarda Facebook, Twitter ve FriendFeed gibi sosyal ağların yükselişi, internetteki trendleri de derinden etkiledi. İnternetteki portallar da sosyal ağların gücünden yararlanmaya ve sosyal ağ özellikleri edinmeye başladı.

TechnoLogic’te bu hafta, MyNet Genel Müdürü Sabire Ercan’ı konuk ettim ve sosyal ağların yükselişte olduğu günümüzde nasıl pozisyon aldıklarını konuştum.

Bundan iki yıl önce yine Sabire Ercan’ı TechnoLogic’te MyNet Genel Müdür Yardımcısı olarak konuk etmiştim. O şimdi MyNet Genel Müdürü. Sabire Hanım’la, 2 yılda sektörde neler değiştiğini ve sosyal ağların etkisini konuştuk.

TechnoLogic’te haftanın haberlerinde ise, internet arama devi Google’ın, Groovle.com’a karşı açtığı davayı kaybetmesi, sörfün vazgeçilmez aracı web tarayıcılar arasındaki çetin mücadele ve GSM teknolojisi ile yapılan çağrıları şifrelemek için kullanılan algoritmanın çözülmesi yer alacak.

Haftanın sitelerinde ise, çocuk ve gençlik portalı Tipeez.com ve yeni bir sosyal imleme sitesi olan Guncel.im’i getiriyoruz ekranlara. TechnoLogic’in oyun bölümünde, Medal of Honor serisinin yeni oyunu ‘Medal of Honor Airborne’la ilgili detaylara yer veriyoruz. TechnoLogic’in ürün inceleme bölümünde ise, TeknoSA Kanyon’dan üç yeni televizyonu yakından tanımaya çalışacağız.

TechnoLogic, Cumartesi günü 15.25’te TVNET’te ekrana geliyor. Programla ilgili bilgi ve geçmiş bölümler ve yayın frekansları için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: http://www.techno-logic.tv

One Comment

  • Hasan ADAGÜNNo Gravatar

    Selamlar ;
    Mynet ile ilgili yaşadığım ciddi bir sorun için Sayın Sabire Ercan iletmem gerekecek bir e-mailim olacak acaba nasıl ulaşabilirim sitelerinde yardımcı olmuyorlar dikkate almıyorlar acaba siz yardım edebilirmisiniz?.
    İlginize teşekkür ederim şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir