Shadow

Muhammed Ali ile Mike Tyson aynı ringde!

Playstation 3 için geliştirilen Fight Night Round 4 adlı oyun, efsane şampiyonlar Muhammed Ali ile Mike Tyson’ı aynı ringde buluşturan oldukça etkileyici bir oyun.
50’den fazla boksör arasından seçim yaparak, onları karşı karşıya getirebileceğimiz oyun, boks dünyasının efsane isimlerini gerçekçi bir şekilde ekranlarımıza getiriyor.
Oldukça başarılı üç boyutlu modellemelerle, gerçekçi bir boks maçı deneyimi veren oyunda, boksörleri yöneterek, ringde rakiplerimizi devirmeye çalışıyoruz.
Dünyaca ünlü boksörleri yönetmenin keyfini bize sunan oyunun yapımı sırasında gerçek canlı modellerin hareketleri kaydedilerek, grafiğe dönüştürülmüş ve gerçekçi sonuç elde edilmiş.
Electronic Arts tarafından geliştirilen Fight Night Round 4’te, boks karşılaşmaları sırasında aldığımız darbelerin vücudumuza verdiği hasarı gerçekçi bir şekilde görebileceğiz.
PS3 ve Xbox 360 konsolları için geliştirilen ve Muhammed Ali ile Mike Tyson’ı ringde yönetme keyfini bize sunan Fight Night Round 4, dövüş sporları tutkunları için!
http://fightnight.easports.com

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  5G uyumlu milli antenle ilk sinyal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir