Shadow

MSN Türkiye’den kadın portalı

MSN Türkiye tarafından yayına başlayan MSN Kadın, sağlıktan modaya güzellikten dekorasyona zengin içeriğiyle Türkiye’nin en canlı ve eğlenceli kadın portalı olmaya aday. Dünya Kadınlar Günü’nde hizmete giren MSN Kadın, uzman editörler tarafından özel olarak üretilen içeriğiyle kadınların sanal buluşma mekanı olmaya hazırlanıyor.

Tekil ziyaretçi sayısı 19 milyonu aşan MSN portalında yer alan kanalı ziyaret eden kadınları, güzellik ve sağlık önerilerinden pratik ev ve mutfak bilgilerine kadar çok zengin bir içerik bekliyor. Uzman editörler tarafından sadece MSN için üretilen ve her gün yenilenen Kadın kanalında işlenen konular tematik olarak Aşk ve İlişkiler, Sağlıklı Yaşam ve Diyet: Yemek Tarifleri; Güzellik; Moda, Ev ve Dekorasyon bölümlerinde eğlenceli ve keyifli bir şekilde ele alınıyor. Artık hanımlar ?Bugün ne pişirsem?? endişesini yaşamadan MSN Kadın’ın pratik ve hızlı yemek tarifleriyle zaman tasarrufu yapabilecekler.

410 milyon aylık görüntülenme sayısına ulaşan MSN portalında hizmete giren Kadın kanalının kısa sürede güçlü bir çekim merkezi olması beklenirken MSN yetkilileri önümüzdeki günlerde kadınlara yönelik yepyeni sürprizlere hazırlandıklarını bildiriyor.

MSN Kadın Portalına http://kadin.tr.msn.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  TechnoLogic - 94. Bölüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir