Shadow

Modern-Muhafazakâr kadınlar için özel alışveriş sitesi: Modanisa.com

Modanisa.com, kurucuları tarafından “modern-muhafazakar giyim tarzını benimseyen kadınlar için, kişisel stilin yeni adresi” olarak tanımlanan bir proje.

modanisa.com, modern ve muhafazakar bayanların olduğu kadar alışverişe meraklı, pratik alışverişi ve alternatifleri seven tüm bayanların yeni alışveriş adresi olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin ilk tesettürlü kadınlara özel alışveriş sitesi olan Modanisa, yerli moda markalarının ürünleri yanında yurtdışından ürünlere de yer veriyor.

Yerli ve uluslararası marka bir arada

Sitede, Dubai, Amsterdam, Londra, Kuala Lumpur gibi moda merkezlerinden muhafazakar moda tasarımcılarının ürünlerinin satışa sunulduğu belirtiliyor.

modanisa.com, yerli ve uluslararası marka karışımı ile, alışveriş ve giyim tutkunu bayanlara rahat, pratik, hızlı ve geniş ürün çeşitliliği ile zengin bir alışveriş imkanı sağlıyor.

Muhafazakar moda nedir?

Muhafazakar moda tesettür giyimi tercih etmiş kadınların tüm dünyada başlattığı ve son yıllarda oldukça dikkat çeken, örtünme esaslı bir moda çeşididir. Örtünmek tabi ki yüz yıllardır var olan bir durum ancak bunun modaya evrilmesi son yıllarda oldukça dikkat çekiyor.

Tesettür modası, kapalı olmayı şıklıkla buluşturan bir modadır. Dekolte olmadan gayri ahlaki kıyafetler giyinmeden de şık bir görünüm sağlanabilmektedir. Her kadının güzel olma, zarif görünme gibi istekleri bulunmaktadır. Tesettürlü kadınların da, bu isteklerine tesettür modası cevap vermektedir.

Bana Yalan Söylediler [İnternet ve Gerçek Yüzümüz] ? Seth Stephens-Davidowitz

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.