Shadow

Milano imzalı bluetooth kulaklık: Celly BHSTEREO

Dünyada tasarım denilince ilk akla gelen şehirlerden olan Milano’da tasarlanan İtalyan markası Celly’nin boyun askılı Bluetooth kablosuz kulaklık modeli BHSTEREO, ekonomik seçenek arayanlara hitap ediyor

Celly BHSTEREO

MELİH BAYRAM DEDE

İtalyan Celly markasının ürünleri Türkiye’de Bilkom tarafından dağıtılıyor. Kutu üzerinde Celly ürünlerinin İtalya’nın Milano kentinde tasarlandığı vurgulanıyor. Milano zaten dünyada tasarım denilince ilk akla gelen şehirlerden biri ve bu açıdan başlı başına bir marka şehir. Cell’nin Milano imzalı boyun askılı Bluetooth kablosuz kulaklık modeli BHSTEREO’yu inceleme fırsatı buldum. Şimdi gelelim ürünün özelliklerinden söz etmeye…

Düğümlenmeyen kabloyla gelmesi çok iyi

Öncelikle Celly BHSTEREO’nun günlük hayat ve sporda rahatlıkla kullanılacak bir ürün olduğunu belirtmeliyim. Boyun askılı olması nedeniyle kolaylıkla taşınan ürün, kullanmak istediğinizde hemen elinizin altında hazır bekliyor. Üründe dolaşmayı önleyici kablo kullanılmış olması da faydalı. Böylece kabloyu sararken düğümlenme endişesi taşımıyorsunuz. Ayrıca kulaklıkların mıknatıslı olması, kullanmadığınız anlarda taşımayı kolaylaştırıyor.

Aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor

Ürün hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu. Kulak içi kullanım için tasarlanan ürün, Bluetooth 4.2 teknolojisiyle akıllı telefonumuzla eşleştiriliyor. Celly BHSTEREO, aynı anda iki cihazla birden eşleştirilebiliyor. Dilediğinizde hangi cihazınızla birliktle kullanmak isterseniz tekrar tekrar eşleştirmek zorunda kalmıyorsunuz. Ürün, 10 metrelik alanda sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Bu da, akıllı telefonunuzu masanızda bırakıp mutfağa su almaya giderken ses kesintisi yaşamayacağınız anlamına geliyor.

Gelen çağrıları kumandadan cevaplayın

Müzik dinlemek ve gelen telefon çağrılarına cevap vermek için oldukça kullanışlı olan üründe dahili bir mikrofon mevcut. Bu sayede kablo üzerindeki kumandadan gelen çağrıları cevaplayabilir, beklemeye alabilir ya da sonlandırabilirsiniz. Telefon görüşmelerinizi yaparken dilerseniz tek kulaklığı tercih edebilirsiniz. Bu sizi dış alanlarda çevrenizden gelebilecek trafik kazası gibi risklere karşı koruyacaktır.

10 mm. sürücülerle daha iyi ses

Celly boyun askılı bluetooth kulaklığın kumandası üzerinden ses seviyesini artırabilir ve azaltabilir, parçalar arasında ileri geri seçim yapabilirsiniz. Metal bir kasaya konumlandırılmış olan ürünün kulaklıklarında 10 mm. sürücüler kullanılmış. Bu da ses kalitesi açısından ürünü daha da güçlendirmiş durumda. Ancak ses kalitesi açısından beklentinizi çok da yüksek tutmamanızda yarar var.

Tek şarjla 5 saatlik kullanım sunuyor

Celly BHSTEREO kablosuz kulaklık, Micro USB kablo ile şarj edilebiliyor. Yeni nesil USB-C olsa daha iyi olabilirdi ancak bu fiyat seviyesi yani ekonomik bir üründe bunu aramak çok da anlamlı değil. Ürün tek şarjla 5 saat kullanım ömrü vadediyor. Bekleme süresi 10 gün olan ürünün şarj edilme süresi ise yaklaşık olarak 2 saat. Üründe hızlı şarj desteği bulunmuyor. Bu nedenle şarj etmek için ürüne fazla ihtiyaç duymayacağını anları tercih etmekte yarar var. Eğer günlük kullanım ve spor için ekonomik bir kablosuz kulaklık seçeneği arıyorsanız, Celly’nin bu ürününe göz atmanızı öneririm.

Celly BH Stereo boyun askılı kablosuz kulaklık incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için kanalıma abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir