Shadow

Microsoft Web Apps kullanıcılara neler getiriyor?

Microsoft Web Apps, Office belgelerine her yerden ulaşmayı sağlıyor. Microsoft Office İş Grubu Yöneticisi Onur Görür’le Web Apps’i konuştuk. Türkçe dil desteği ile gelen Microsoft Office Web Apps, Office programlarında hazırlanan dokümanları web üzerinden görüntüleyip, düzenleme imkanı sunuyor.

Kullanıcılar World, Excel ve PowerPoint belgelerine, 25 GB’lık ücretsiz depolama alanı sunan Windows Live SkyDrive ve e-posta servisi Hotmail üzerinden de erişebiliyor. Türkiye’deki 25 milyon Hotmail kullanıcısı, bu Office Web Apps ile Office dosyalarına e-posta hesapları üzerinden ulaşıp, düzenleyebiliyor.

Microsoft Office İş Grubu Yöneticisi Onur Görür, “Web Apps ile Office programlarını yoğun kullanan kişilere, bilgisayarları yanlarında değilken bile belgelerini görüntüleme ve temel değişiklikleri yapma imkanı sunuyoruz.” diyor. Microsoft Office programı yüklü olmayan bilgisayarlar üzerinden de Office Web Apps’e erişebilmek için sadece web tarayıcısı ve internet bağlantısı yeterli oluyor.

Web Apps’i Microsoft Office İş Grubu Yöneticisi Onur Görür TechnoLogic’e anlattı (168) from Melih Bayram Dede on Vimeo.

BU BÖLÜMDE NELER VAR?

  • Türk Telekom, 100 ve 50 megabitlik internet hizmeti vermeye başladı
  • 2010, Facebook’un rakipsizliğini ilan ettiği yıl oldu.
  • Hackerların bu yıl hedefinin sosyal ağlar ve mobil cihazlar olacağı öngörülüyor
  • Office belgelerine her yerden ulaşmayı sağlayan Web Apps’i Microsoft Office İş Grubu Yöneticisi Onur Görür TechnoLogic’e anlattı.
  • Haftanın siteleri mesajlaşma platformı LiveGO ve hizmet sağlayıcı Gereko.
  • Japon mafyasını konu alan Yakuza 4 adlı oyunla ilgili detaylar
  • Hepsi birazdan TechnoLogic’te.

Yeni Şafak gazetesi Teknoloji Editörü Melih Bayram Dede‘nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic programı TVNET’te ekrana geliyor. Programla ilgili görüş ve önerilerinizi info@techno-logic.tv adresine yazabilirsiniz.

Not: TVNET, TÜRKSAT 3A uydusu ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Isparta’da karasal yayın yapıyor. TVNET’in uydu parametreleri şöyle: UYDU: TÜRKSAT 3A FREKANS: 12653 SEMBOL: 4444 FEC: 5/6 POLARİZASYON: VERTICAL

İlginizi çekebilir:  TechnoLogic - 36. Bölüm

TVNET, DigiTurk’te 39., D-Smart’ta 85., Teledünya’da ise 55. kanalda yayında.

İnternetten Canlı Yayın: http://www.tvnet.tv.tr/

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir