Shadow

Microsoft, müşterisine sosyal ağlarda destek vermeye başladı

Sosyal ağların popülaritesi ve kullanım oranı arttıkça, markaların da bu mecraya olan ilgisi paralel olarak artıyor.

Bunun bir sonucu olarak da, markalar, sosyal ağlarda müşteri ya da müşteri adaylarıyla buluşmayı, bu mecrayı iletişimde etkin olarak kullanmayı tercih ediyorlar.

Markaların sosyal ağları kullanmasının bir yöntemi de, müşteri hizmetlerini de buraya taşımak ve sorunların kısa sürede çözülmesi için avantaj elde etmesi olarak karşımıza çıkıyor.

Hatırlanacağı üzere, şu anda Türkiye’de, TTNET, Türk Telekom, Avea ve Turkcell gibi büyük teknoloji markaları bu mecrayı müşterileriyle hem iletişim kurmak hem de müşteri sorunlarını hızlı bir şekilde çözmek için kullanıyorlar.

Bugün gelen bir haber, Microsoft Türkiye’nin de bu yönde bir adım attığı ve support.microsoft.com adresinde faaliyet gösteren online destek platformunu Facebook ve Twitter’a da taşıdığı şeklinde.

Microsoft Türkiye’nin online destek platformuna twitter.com/MicrosoftYardim ve facebook.com/MicrosoftTurkiye adreslerinden erişilebiliyor. Office, Windows, Internet Explorer ile ilgili tüm sorulara, Pazartesi – Cuma günleri, 9.00 -18.00 saatleri arasında çözüm sunuluyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Gençlere ulaşmanın en kolay yolu internet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir