Shadow

Mekan araması yapmanın kolay yolunu biliyoruz!

 

mekan araması

 

Hangi şehirde yaşıyor olursak olalım, hepimiz çeşitli zamanlarda bir işyerini, restoranı ya da farklı bir işletmeyi aramak zorunda kalıyoruz. Bu durumda karşımıza birkaç seçenek çıkıyor, internette herhangi bir mekanın adını yazarak adresine ulaşmaya çalışmak, şehri iyi bilen bir yakını arayarak mekanın yerini sormak ya da gezerek işyerini veya işletmeyi bulmaya çalışmak! Hiç biri cazip görünmüyor, öyle değil mi? Ancak biz şimdi size son derece cazip bir seçenekten söz edeceğiz.

Herhangi bir mekan aramasını hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan ve üstelik bu arama sonucunu adres bilgisi ile birlikte size gösteren bir internet sitesi var. Daha önce tanışmış olanlar hemen anladı; BizPoint internet sitesinden söz ediyoruz. Tıklayarak ulaşabileceğiniz bu platform yaşadığınız şehirde, yakınlarınızda olan işletmeleri, işyerlerini, alışveriş merkezlerini, her türlü mekanı aramanızı sağlıyor. Ayrıca aradığınız işletmeyi adres bilgisi ile birlikte görebiliyor, hem arabayla hem de yürüyerek kaç dakikada ulaşabileceğinizi de biliyorsunuz. İşletmeyi ya da aradığınız bir mekanı dilerseniz haritada da görüntüleyebilirsiniz.

Bizpoint üyeliği ücretli mi?

İşyeri aramasını bu kadar kolay yapabileceğiniz bir site olduğunu öğrenince elbette akıllara hemen üyelik ücreti geliyor. Ancak BizPoint sitesine bireysel üyelik için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Üyelik işlemi için uzun bir prosedürü yerine getirmeniz de talep edilmiyor. Sadece birkaç dakika ayırmanız, üyelik işleminizin tamamlanması için yeterli oluyor.

İşyeri araması yapmak için ekstra bir uygulama satın almanız gibi bir durum da söz konusu değil! Sitedeki arama bölümüne adresini aradığınız işyerini ya da işletmeyi yazmanız yeterli oluyor. Son derece hızlı bir site olduğu bilgisini de sizlerle paylaşalım. Aramanızın sonucunu anında ekranda görüyorsunuz. Adres bilgisiyle birlikte telefon numarasını da görme şansınız var.

İlginizi çekebilir:  Daha fazla sosyalleşmek için

Arama sonucunu gösteren ekranda bir de harita göreceksiniz. Haritada aradığınız yerin konumunu görüntüleyebilirsiniz. Bu arada yaptığınız aramayı kaydetme seçeneğinin de olduğunu belirtelim. Hemen küçük bir deneme yaparsanız işyeri ve adres bulmanın ne kadar kolay olduğunu kendiniz de fark edeceksiniz. Bu sitenin sunduğu kolaylıktan istisnasız herkes faydalanmalı!

Profesyoneller için | Logitech MX Master 3 fare incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir