Majesteleri iş başında

Takvimler 2000 yılını gösterirken, Macintosh bilgisayarlar için piyasaya sunulan bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan ‘Majesty: The Fantasy Kingdom Sim’ şimdi PC’lere geldi.

Farklı güçlerin etkilerinin bulunduğu Ardania adlı gezegende geçen oyunda, insanlar, cüceler, elfler ve çok farklı yaratıkların mücadelesine tanık oluyoruz.

‘Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim’ adını taşıyan oyunda, tam bir Ortaçağ havası hakim. Hükümdar olarak ülkenizi yönetmek vergi toplamak ve düşmanlarla savaşmak sizin göreviniz.

Halkınızı bir arada tutmak, istan çıkmasını önlemek ve yeni gelir imkanları bularak, devletinizin devamını sağlamak zorundasınız. Bunu yapamazsanız, halkınız isyan çıkarabiliyor.

Sizin için savaşan kahramanları ödüllendirerek kendinize bağlılıklarını artırıyor, onlara lordluk verebiliyor ve ordunuzun gücüyle devletinizin ömrüne ömür katmak için çabalıyorsunuz.

Strateji oyunlarını seviyor ve farklı dünyalarda geçen gizemli konular dikkatinizi çekiyorsa, ‘Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim’ adlı oyuna bir şans verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir