Shadow

Lotusphere yeniden İstanbul’da

Dünyanın en büyük teknoloji konferanslarından biri olan ve IBM’in, yazılım grubundaki yeniliklerini tanıttığı Lotusphere tekrar bize geliyor. Her yıl Amerika’da gerçekleştirilen Konferans, bu yıl ikinci kez İstanbul’da tek günlük bir etkinlik şeklinde hayata geçirilecek. Topluluğun gücü düşündüğünüzden daha yakın temasıyla bu sene Lotus meraklılarına seslenecek olan Lotusphere Comes To You Konferansı, yerli ve yabancı birçok ismi konuk edecek. Tümleşik İletişim ve İşbirliği, İş Akışı, Mobil Teknolojiler, Portal Çözümleri gibi konuların işleneceği Lotusphere’de yapılan sunumlar iş stratejilerini belirlemek isteyen profesyonellere hitap edecek.

Four Seasons Hotel’de 7 Mayıs tarihinde gerçekleşecek konferansın sabah saatlerinde, yerli ve yabancı çok değerli konuşmacılar yer alacak. Açılış konuşması ardından küresel anlamda Lotus stratejilerinden bahsedilecek. Tümleşik iletişim ve işbirliğinin yanında yeni Lotus Notes ve Domino 8.5’un yeterliliklerinden bahsedilecek. Konferansın ikinci oturumunda ise Lotus ürün ve hizmetlerinin üzerinde durulacak. Konferansta gündeme gelecek hizmet ve ürünler şöyle olacak;

Konferansın açılış konuşması IBM Lotus Ürün Yöneticisi Ülkü Ceylan tarafından gerçekleştirilirken, hemen ardından Lotusphere Orlando 2009’un en önemli noktalarını anlatacak olan IBM Tüm Ülkeler Lotus İşbirliği Çözümleri Satış Direktörü Michael Garbett söz alacak. Daha sonra IBM Orta ve Doğu Avrupa Lotus Mesajlaşma ve İşbirliği Yöneticisi Uffe Sorenson IBM’in Lotus Notes ve Domino stratejisini anlatacak. Yemeğin ardından bölünecek olan oturumlar farklı sunumlar ile akşama kadar sürecek.

Ayrıca Foundations gibi Lotus paket ürünleri de tanıtılacak. İstanbul?da ikinci kez gerçekleşecek olan toplantıya katılım ise tamamen ücretsiz.

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Lotusphere Comes To You İstanbul’da özellikle Web 2.0 ve bu ortam güvenliği hakkında konuşmalar yapılırken, katılımcılara Lotus’un bu alandaki çözümleri anlatılmıştı. Yoğun ilginin yaşandığı etkinlikte birçok çözüm ortağıyla gerçekleştirilen yeni projeler ve geleceğe dair iş yapış şekli projeksiyonları paylaşılmıştı. Ayrıca “Şirketinizi e-Postanın ötesine taşıyın” fikrinin nasıl hayata geçirilebileceğinin de tüyoları verilmişti.

İlginizi çekebilir:  İşini geliştirmek isteyenlere 100 yıldır destek veriyoruz

Geçen yıl olduğu gibi büyük ilgi görmesi beklenen Lotusphere Comes To You 2009 Konferansı hakkında daha fazla bilgi ve kayıt için (0212) 251 12 00 / 116 numarasından Elif Akdoğan’a ulaşılabilir.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir