Shadow

Logitech Zone Vibe 100 Kablosuz Kulaklık ile ilgili bilmeniz gerekenler

Logitech Zone Vibe 100
Logitech Zone Vibe 100

MELİH BAYRAM DEDE

Pandemi döneminde evden çalışma, ofise dönüş sonrası ise hibrit çalışma hayatımıza girdi. Bu süreçte teknolojik ihtiyaçlar farklılaşmaya başladı. Bunların başında, bilgisayar ve çevre birimleri geliyor.

Logitech firmasının hibrit çalışmaya yönelik farklı ürünleri var. Bunlarda biri, evden çalışanlar için tasarlanan Zone Vibe 100 Bluetooth Kulaklık. Bu ürün hem çalışma hem eğlenme anlarında kullanıcısına eşlik ediyor.

Gürültü önleme teknolojisiyle desteklenen Zone Vibe 100, toplantılar ya da iş görüşmelerinizde çevredeki seslerden etkilenmenizi engeller. Bu sayede arka plandaki sesleri bastıran bu teknoloji, sesinizin karşı tarafa daha net ulaşmasını sağlar.

40 mm Hoparlörle Kaliteli Ses

Öncelikle iş amaçlı geliştirilen bu kulaklık; Google Meet, Microsoft Teams ve Zoom gibi popüler platformlarla uyumlu. Bu da toplantılara katılmayı basitleştiriyor.

Zone Vibe 100 kablosuz kulaklık, 40 mm çapındaki hoparlörleri sayesinde yüksek kalitede ses çıkışı sağlar. Güçlü bas ve tiz ile toplantılarda daha net sesler elde etmenize imkan tanır. Film izler ya da müzik dinlerken tatmin edici deneyim yaşayabilirsiniz.

Bluetooth 5.2 versiyon destekli olan Zone Vibe 100, sizi çalışma ortamınızda özgür bırakıyor. Ofisiniz ya da evinizde çalışırken 30 metrelik bir mesafe içinde dolaşarak bile görüşmelerinize devam edebilirsiniz.

Mikrofonu Tek Hareketle Gizle

Çalışmaya ara verdiğinizde Zone Vibe 100’ün mikrofonunu yukarı kaldırarak kolayca gizleyebiliyorsunuz. Böylece film izlerken ya da müzik dinlerken rahat ediyorsunuz. Özetle; iş ve eğlence arasında geçiş yapmak bu kadar kolay.

Arama başlatma ve sonlandırma, ses düzeyini ayarlama gibi tuşlar kulaklık üzerinde yer alıyor. Eğlence tarafında, müzik çalma ve durdurma gibi fonksiyonlar da yine kulaklık üzerinden gerçekleştiriyor.

İlginizi çekebilir:  Güvenlik uzmanları IstSec 2009'da buluşuyor

Modern ve şık tasarıma sahip olan Zone Vibe 100 kablosuz kulaklık 185 gram ağırlığında. Kulaklık başlıklarında hafızalı sünger ve yumuşak örgülü kumaş kullanıldığı için çok konforlu. Uzun süreli kullanımlarda ağırlığı sizi rahatsız etmiyor.

Üç Farklı Renk Seçeneği

Grafit, kırık beyaz ve gül rengi olmak üzere üç farklı renk seçeneği mevcut. Ürünün kutu içeriğine baktığımızda bir adet kablosuz kulaklık, 1,5 metre USB-C şarj kablosu, taşıma çantası ve kullanıcı belgeleri geldiğini görüyoruz.

Kulaklığınızı gün boyunda tekrar şarj etmeniz gerekmiyor. Çünkü Zone Vibe 100, tek şarjla 20 saate kadar dinleme ve 18 saate kadar konuşma süresine sahip. Ancak şarjınız azaldığındaysa 5 dakikalık şarjla 1 saate kadar dinleme süresi sunması ise büyük avantaj.

Zone Vibe 100 kablosuz kulaklık; Windows, macOS ve ChromeOS işletim sistemli Bluetooth destekli bilgisayarlar ile uyumlu. Mobil tarafta ise iOS ve Android işletim sistemli cihazlarla kullanabilirsiniz.

Logi Tune Yazılım Avantajı

Zone Vibe 100’ü bilgisayarda kullanırken Logi Tune adlı yazılımı yüklemenizi öneririm. Logi Tune, ses deneyiminizi iyileştirmek için gerekli ayarları size sunuyor.

Ses ayarları, mikrofon ses seviyesi ve ekolayzeri bu yazılımla yönetebiliyorsunuz. Logi Tune üzerinde kullandığınız diğer Logitech cihazlarınızı da yönetme ve batarya seviyelerini görebilme imkânı var.

Logitech, son dönemde sürdürülebilirlik konusuna öncelik veriyor. Karbon nötr sertifikalı olan Zone Vibe 100, %25 oranında geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiş. Özetle; Zone Vibe 100, hem çevreci hem de kaliteli bir kablosuz kulaklık.

“Yeni Toyota C-HR Hybrid hakkında bilmeniz gerekenler” videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
X: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir