Shadow

Kulak, burun ve kaş kılı temizleme teknolojileri

Kulak burun

MELİH BAYRAM DEDE

Yüz bölgesinde çıkan kıllar rahatsız edici olabiliyor. Özellikle kulak ve burunda uzayan kılları almak genellikle zahmetli olabilir. Neyse ki bu sorunun artık teknolojik bir çözümü var. Özellikle kulak ve burun kıllarını acısız olarak almak için geliştirilen cihazlar, kablosuz kullanılabilmeleri, gerektiğinde duşta bile çalışabilmeleri ve su altında bile yıkanabilmeleri nedeniyle çok kullanışlı. Genel olarak kulak ve burun kılı temizliği için geliştirilse de bu cihazlarla gelen farklı başlıklar, çok farklı ihtiyaçlara da cevap veriyor. Örneğin favori ve kaş düzeltme gibi işlevler de bu dijital oyuncaklar tarafından başarıyla yerine getiriliyor. Bu yazıda, MediaMarkt intermet mağazasından sizler için seçtiğim dört farklı kulak ve burun kılı temizleme cihazına yakından bakıyoruz. Hazırsanız, gelin hemen başlayalım:

GOLDMASTER GM-7138 Star

Bir set halinde gelen GOLDMASTER firmasının GM-7138 Star model kişisel bakım seti, 3 farklı başlıkla birlikte geliyor. Bu başlıklar; Kulak & Burun kılı temizleme başlığı, Favori, ense ve boyun kılı temizleme başlığı, Kaş düzeltme başlığı olarak adlandırılıyor. Bu sayede tüm kişisel bakım ihtiyaçlarınızı tek bir cihazla gerçekleştirebiliyorsunuz. 1 adet kalem pille çalışan, kablosuz olarak da kullanılabilen GOLDMASTER GM-7138 Star ile ense ve kaş gibi ihtiyaç duyduğunuz bölgelerde de dilediğiniz gibi düzeltmeler yapabiliyorsunuz.

REMINGTON NE3150 Smart Hijyenik

Özellikle baş bölgenizde, burun içi, kulak, kaş, ense gibi yerlerde uzayan kılları fazla zaman harcamadan gidermenin yollarından biri de REMINGTON firmasının NE3150 Smart Hijyenik adlı bu ürünü. Paslanmaz çelik kaplı ve su altında yıkanabilir bıçaklara sahip olan bu ürünle, istenmeyen kıllardan kurtulmak çocuk oyuncağı. Burun, kulak ve kaşlar için düzeltme başlığıyla birlikte gelen 1 adet kalem pille çalışan REMINGTON NE3150 Smart Hijyenik, dikkatleri üzerinize çeken rahatsız edici kıllardan sizi kurtarmak için ideal çözümlerden biri.

FAKIR 3 Touch

Kişisel bakımı pratik hale getirmek isteyenler için FAKIR firmasının çözümü ise 3 Touch adlı bu model. Temel olarak kulak ve burun kılı temizleme, kaş ve favori şekillendirme cihazı olarak tanımlayabileceğimiz bu cihaz, 3 farklı başlıkla birlikte geliyor. Paslanmaz çelik bıçaklara sahip olan bu cihazla, yüz bölgenizdeki istenmeyen kıllardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. 1 adet kalem pille çalışan ve kablosuz olarak istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz FAKIR 3 Touch, gerektiğinde su altında bile yıkanabiliyor.

PHILIPS NT3650/16

Tavsiye edeceğim son ürün, PHILIPS firmasının NT3650/16 modeli. Burun kılları, kulak kılları ile kaşları çekmeden ve acı vermeden alma yeteneğine sahip olan bu ürün, paslanmaz çelik bıçaklarla geliyor. Gerektiğinde duşta da kullanılabilen ve yıkanabillen PHILIPS NT3650/16, farklı başlıkları sayesinde ihtiyaca göre istenilen bölgelerde kullanılabilir. 1 adet kalem pil ile çalışan ve kablosuz kullanım imkânı sunan bu ürün, küçük bir seyahat çantasıyla geliyor.

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Lite oyuncu kulaklığı incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir