Shadow

‘Klavyesiz tablet olmaz’ diyenlere bir alternatif daha

Tablet bilgisayar pazarında peş peşe çıkardığı ürünlerle, farklı çözümler sunma çabası içinde. Geçtiğimiz günlerde Asus’un kızaklı klavyeye sahip olan Eee Slider modelinden söz etmiştim.

Bu kez karşımızda, çıkarılabilir bir klavyeye sahip olan Asus Transformers var. Transformers’ı dışarı çıkmanız gerektiğinde, klavyeyi ofis ya da evde masanızda bırakarak sadece ekranı çekip alarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede klavyenin ağırlığını da masanızda bırakmış oluyorsunuz.

Transformers’ın teknik özelliklerine baktığımızda, NVIDIA Tegra 2 1.0GHz çift çekirdek işlemci, 10.1 inç LED arka aydınlatmalı WXGA (1280×800) ekran, 1080p video oynatma, Adobe Flash 10.2 desteği, Android 3.0 Honeycomb işletim sistemi,  Polaris Office, tam QWERTY klavye ve touchpad, Dock ünitesi ile 16 saate varan pil ömrü, 16 veya 32 GB dahili bellek, 5MP arka ve 1.2MP ön kamera, 2 USB portu, SD ve Mikro SD kart okuyucu, mini HDMI çıkış portu, SRS Premium ses sistemi ve maksimum bas tepkisi ile 3D ses deneyimi sunduğunu görüyoruz.

Eğer tablette klavye mutlaka gerekli diyorsanız, Asus Transformers size uygun alternatiflerden biri olabilir.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Teknoloji devlerinin tablet rekabeti kızışıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir